“Zpátky do minulosti”

Archeoskanzen Modra
Recenzováno: 1. září 2015

Vrátili jsme se do období Velké Moravy, prohlídli si domečky, stavení, seznámili se s životem lidí té doby. Děti si mohou pohladit živá zvířátka, pohrát si na stylovém dětském hřišti. Bezva výlet!

Poděkujte uživateli Romana P.

Recenzováno: 4. srpna 2015

Na začátku musí návštěvník trochu bloudit, protože vstup je skutečně špatně označen. Co se mi však velmi zamlouvalo, bylo, že nám při návštěvě Starého Města paní nabídla zvýhodněné vstupné do dvou atrakcí najednou. To mne mile překvapilo. Na pokladně v Modré jsme pak dostali velmi pěkně zpracovaný plánek, který návštěvníkovi usnadní orientaci v archeoskanzenu. Zklamáním je pouze to, že v celém objektu nenajdete WC. Jinak je archeoskanzen velmi pěkný. Určitě je vhodný pro všechny, i pro ty nejmenší. V areálu jsou volně puštěná domácí zvířata, která jsou přivyklá na lidi, což je velkou přidanou hodnotou především pro malé návštěvníky.

1  Poděkujte uživateli Jana L.
Recenzováno: 17. června 2015

Skanzen sestává z několika budov.
Nádherné klidné prostředí vhodné i pro "potulování" se s malými dětmi. Spousta prostoru po běhání po trávě, k odpočinku

Poděkujte uživateli Deninka.
Recenzováno: 20. května 2015

Skanzen jako takový je velmi zajímavý, jen značení pokladny a vstupu by mohlo být lepší, ale je vidět, že se zde stále ještě pracuje na úpravách okolí,tak snad v sezóně to bude v pořádku.

Poděkujte uživateli Indira10777.
Recenzováno: 29. srpna 2014

Velkomoravské sídliště středního Pomoraví se nachází nedaleko Velehradu, na silnici Staré Město Velehrad.

Poděkujte uživateli Markéta H.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Archeoskanzen Modra, si také prohlíželi

Modrá, Zlínský kraj
Buchlovice, Zlínský kraj

Zlín, Zlínský kraj
Kroměříž, Zlínský kraj

Už jste navštívili Archeoskanzen Modra? Sdílejte své zkušenosti!