Zaznamenali jsme, že používáte nepodporovaný prohlížeč. Webové stránky TripAdvisor se nemusí zobrazovat správně.
Podporujeme následující prohlížeče:
Hledáte nejnižší ceny hotelů? Jste na správném místě. Procházíme pro Vás více než 200 webů.

“Zajímavá a naučná atrakce” 5 z 5 bublinek

Brno, Česká republika
60 recenzí
Recenze atrakcí (24)
common_n_attraction_reviews_1bd8 43 bodů za pomoc
“Zajímavá a naučná atrakce”
5 z 5 bublinek Recenzováno: 5. února 2016

Skanzen je hezky a zajímavě vybudovaný. Návštěvník dostane přehledný plánek, který usnadňuje orientaci a poskytuje informace o jednotlivých obydlích. Skvělým bonusem jsou živá zvířata volně se pohybující v areálu.

Navštíveno v červenci 2015
Užitečné?
Poděkujte uživateli Nikola N.
Tato recenze je subjektivním názorem člena webu TripAdvisor a není názorem společnosti TripAdvisor LLC

18 recenzí od naší komunity

Frýdek-Místek, Česká republika
3 recenze
“Zpátky do minulosti”
5 z 5 bublinek Recenzováno: 1. září 2015

Vrátili jsme se do období Velké Moravy, prohlídli si domečky, stavení, seznámili se s životem lidí té doby. Děti si mohou pohladit živá zvířátka, pohrát si na stylovém dětském hřišti. Bezva výlet!

Navštíveno v červenci 2015
Užitečné?
Poděkujte uživateli Romana P.
31 recenzí
Recenze atrakcí (16)
common_n_attraction_reviews_1bd8 33 bodů za pomoc
“Modrá je dobrá :)”
4 z 5 bublinek Recenzováno: 4. srpna 2015

Na začátku musí návštěvník trochu bloudit, protože vstup je skutečně špatně označen. Co se mi však velmi zamlouvalo, bylo, že nám při návštěvě Starého Města paní nabídla zvýhodněné vstupné do dvou atrakcí najednou. To mne mile překvapilo. Na pokladně v Modré jsme pak dostali velmi pěkně zpracovaný plánek, který návštěvníkovi usnadní orientaci v archeoskanzenu. Zklamáním je pouze to, že v celém objektu nenajdete WC. Jinak je archeoskanzen velmi pěkný. Určitě je vhodný pro všechny, i pro ty nejmenší. V areálu jsou volně puštěná domácí zvířata, která jsou přivyklá na lidi, což je velkou přidanou hodnotou především pro malé návštěvníky.

Navštíveno v srpnu 2015
Užitečné?
1 Poděkujte uživateli Jana L.
Brno
64 recenzí
Recenze atrakcí (36)
common_n_attraction_reviews_1bd8 29 bodů za pomoc
“Příjemný klidný návrat do historie”
5 z 5 bublinek Recenzováno: 17. června 2015

Skanzen sestává z několika budov.
Nádherné klidné prostředí vhodné i pro "potulování" se s malými dětmi. Spousta prostoru po běhání po trávě, k odpočinku

Navštíveno v srpnu 2014
Poděkujte uživateli Deninka.
Karviná, Česká republika
33 recenzí
Recenze atrakcí (23)
common_n_attraction_reviews_1bd8 3 body za pomoc
“Výlet za historií”
4 z 5 bublinek Recenzováno: 20. května 2015

Skanzen jako takový je velmi zajímavý, jen značení pokladny a vstupu by mohlo být lepší, ale je vidět, že se zde stále ještě pracuje na úpravách okolí,tak snad v sezóně to bude v pořádku.

Navštíveno v květnu 2015
Poděkujte uživateli Indira10777.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Archeoskanzen Modra, si také prohlíželi

Buchlovice, Zlínský kraj

Už jste navštívili Archeoskanzen Modra? Sdílejte své zkušenosti!