“Návrat ke kořenům”

Archeoskanzen Modra
Recenzováno: 26. března 2016

Ubytovaní jsme byli v hotelu vedle archeoskanzenu, vstupenky byli zdarma v rámci pobytového balíčku, ve skanzenu byla ukázka - malování vajíček (dvě zručné komunikativní paní), výstava obrazů-moc pěkné. Vybrali jsme období bez velkých akcí, nemáme rádi velké množství lidí a opravdu jsme si to užili. Večerní procházka v bezprostředním okolí byla tichá a meditativní.

Poděkujte uživateli janka k.

Recenzováno: 14. února 2016

Skanzen je pěkně zpracovany, ae celkem na rušném místě. Málo parkovacích míst. Restaurace poblíž s příjemným persnálem, prostředím a jídlem. Nad skanzenem se nachází malý pěkný kostelík v podobném duchu.

Poděkujte uživateli premek82.
Recenzováno: 5. února 2016

Skanzen je hezky a zajímavě vybudovaný. Návštěvník dostane přehledný plánek, který usnadňuje orientaci a poskytuje informace o jednotlivých obydlích. Skvělým bonusem jsou živá zvířata volně se pohybující v areálu.

Poděkujte uživateli Nikola_Novosadova.
Recenzováno: 1. září 2015

Vrátili jsme se do období Velké Moravy, prohlídli si domečky, stavení, seznámili se s životem lidí té doby. Děti si mohou pohladit živá zvířátka, pohrát si na stylovém dětském hřišti. Bezva výlet!

Poděkujte uživateli Romana P.
Recenzováno: 4. srpna 2015

Na začátku musí návštěvník trochu bloudit, protože vstup je skutečně špatně označen. Co se mi však velmi zamlouvalo, bylo, že nám při návštěvě Starého Města paní nabídla zvýhodněné vstupné do dvou atrakcí najednou. To mne mile překvapilo. Na pokladně v Modré jsme pak dostali velmi pěkně zpracovaný plánek, který návštěvníkovi usnadní orientaci v archeoskanzenu. Zklamáním je pouze to, že v celém objektu nenajdete WC. Jinak je archeoskanzen velmi pěkný. Určitě je vhodný pro všechny, i pro ty nejmenší. V areálu jsou volně puštěná domácí zvířata, která jsou přivyklá na lidi, což je velkou přidanou hodnotou především pro malé návštěvníky.

1  Poděkujte uživateli Jana L.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Archeoskanzen Modra, si také prohlíželi

Modrá, Zlínský kraj
Buchlovice, Zlínský kraj

Zlín, Zlínský kraj
Kroměříž, Zlínský kraj

Už jste navštívili Archeoskanzen Modra? Sdílejte své zkušenosti!