Zaznamenali jsme, že používáte nepodporovaný prohlížeč. Webové stránky TripAdvisor se nemusí zobrazovat správně.
Podporujeme následující prohlížeče:
Hledáte nejnižší ceny hotelů? Jste na správném místě. Procházíme pro Vás více než 200 webů.

“Krásné” 4 z 5 bublinek

Recenze atrakcí (123)
common_n_attraction_reviews_1bd8 40 bodů za pomoc
“Krásné”
4 z 5 bublinek Recenzováno: 28. července 2016 prostřednictvím mobilu

Kdo navštívil živou vodu má slevu na vstupném. Hned u vchodu máte fantastický výhled na baziliku Velehradu a za ni hrad Buchlov. V areálu skanzenu pobíhají zvířata a meli jsme možnost ochutnat čerstvě nadojene kozí mléko. Krásný výlet do historie. Pozor na špatné parkování přímo u archeoskanzenu , raději zaparkujte na Velehrade podél hlavní cesty, hned za cedulí.

Navštíveno v září 2015
Poděkujte uživateli Bekul.
Tato recenze je subjektivním názorem člena webu TripAdvisor a není názorem společnosti TripAdvisor LLC

18 recenzí od naší komunity

Recenze atrakcí (10)
common_n_attraction_reviews_1bd8 4 body za pomoc
“Návrat ke kořenům”
5 z 5 bublinek Recenzováno: 26. března 2016

Ubytovaní jsme byli v hotelu vedle archeoskanzenu, vstupenky byli zdarma v rámci pobytového balíčku, ve skanzenu byla ukázka - malování vajíček (dvě zručné komunikativní paní), výstava obrazů-moc pěkné. Vybrali jsme období bez velkých akcí, nemáme rádi velké množství lidí a opravdu jsme si to užili. Večerní procházka v bezprostředním okolí byla tichá a meditativní.

Navštíveno v srpnu 2015
Užitečné?
Poděkujte uživateli janka k.
Lukov, Česká republika
110 recenzí
Recenze atrakcí (64)
common_n_attraction_reviews_1bd8 29 bodů za pomoc
“Pěkné pro všechny věkové kategorie”
4 z 5 bublinek Recenzováno: 14. února 2016

Skanzen je pěkně zpracovany, ae celkem na rušném místě. Málo parkovacích míst. Restaurace poblíž s příjemným persnálem, prostředím a jídlem. Nad skanzenem se nachází malý pěkný kostelík v podobném duchu.

Navštíveno v srpnu 2015
Poděkujte uživateli premek82.
Brno, Česká republika
60 recenzí
Recenze atrakcí (24)
common_n_attraction_reviews_1bd8 43 bodů za pomoc
“Zajímavá a naučná atrakce”
5 z 5 bublinek Recenzováno: 5. února 2016

Skanzen je hezky a zajímavě vybudovaný. Návštěvník dostane přehledný plánek, který usnadňuje orientaci a poskytuje informace o jednotlivých obydlích. Skvělým bonusem jsou živá zvířata volně se pohybující v areálu.

Navštíveno v červenci 2015
Užitečné?
Poděkujte uživateli Nikola N.
Frýdek-Místek, Česká republika
3 recenze
“Zpátky do minulosti”
5 z 5 bublinek Recenzováno: 1. září 2015

Vrátili jsme se do období Velké Moravy, prohlídli si domečky, stavení, seznámili se s životem lidí té doby. Děti si mohou pohladit živá zvířátka, pohrát si na stylovém dětském hřišti. Bezva výlet!

Navštíveno v červenci 2015
Užitečné?
Poděkujte uživateli Romana P.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Archeoskanzen Modra, si také prohlíželi

Buchlovice, Zlínský kraj

Už jste navštívili Archeoskanzen Modra? Sdílejte své zkušenosti!