Zaznamenali jsme, že používáte nepodporovaný prohlížeč. Webové stránky TripAdvisor se nemusí zobrazovat správně.
Podporujeme následující prohlížeče:
Nejnovější recenze. Nejnižší ceny. Dokonalé místo pro nákup pobytů v hotelích.

“Tip na výlet do historie”

Archeoskanzen Modra
Zaujímá 2. místo z 2 aktivity v Velehrad
40 recenzí
Recenze atrakcí (23)
common_n_attraction_reviews_1bd8 3 body za pomoc
“Tip na výlet do historie”
4 z 5 bublinek Recenzováno: 2. srpna 2016 prostřednictvím mobilu

Krásné místo, na kterém můžeme získat představu o tom, jak žili naši předci a svým způsobem se tak vrátit ke kořenům. Názorná učebnice dějepisu. Po prohlídce archeoskanzenu stojí za to vyjít na návrší nad areálem, kde stojí replika původního kostelíka z velkomoravské éry, jehož skutečné základy jsou na místě odkryté.

Navštíveno v červenci 2016
Užitečné?
Poděkujte uživateli Lukáš D.
Tato recenze je subjektivním názorem člena webu TripAdvisor a není názorem společnosti TripAdvisor LLC

20 recenzí od naší komunity

Recenze atrakcí (157)
common_n_attraction_reviews_1bd8 60 bodů za pomoc
“Krásné”
4 z 5 bublinek Recenzováno: 28. července 2016 prostřednictvím mobilu

Kdo navštívil živou vodu má slevu na vstupném. Hned u vchodu máte fantastický výhled na baziliku Velehradu a za ni hrad Buchlov. V areálu skanzenu pobíhají zvířata a meli jsme možnost ochutnat čerstvě nadojene kozí mléko. Krásný výlet do historie. Pozor na špatné parkování přímo u archeoskanzenu , raději zaparkujte na Velehrade podél hlavní cesty, hned za cedulí.

Navštíveno v září 2015
Poděkujte uživateli Bekul.
Slapanice, Česká republika
16 recenzí
Recenze atrakcí (10)
common_n_attraction_reviews_1bd8 4 body za pomoc
“Návrat ke kořenům”
5 z 5 bublinek Recenzováno: 26. března 2016

Ubytovaní jsme byli v hotelu vedle archeoskanzenu, vstupenky byli zdarma v rámci pobytového balíčku, ve skanzenu byla ukázka - malování vajíček (dvě zručné komunikativní paní), výstava obrazů-moc pěkné. Vybrali jsme období bez velkých akcí, nemáme rádi velké množství lidí a opravdu jsme si to užili. Večerní procházka v bezprostředním okolí byla tichá a meditativní.

Navštíveno v srpnu 2015
Užitečné?
Poděkujte uživateli janka k.
Lukov, Česká republika
112 recenzí
Recenze atrakcí (64)
common_n_attraction_reviews_1bd8 32 bodů za pomoc
“Pěkné pro všechny věkové kategorie”
4 z 5 bublinek Recenzováno: 14. února 2016

Skanzen je pěkně zpracovany, ae celkem na rušném místě. Málo parkovacích míst. Restaurace poblíž s příjemným persnálem, prostředím a jídlem. Nad skanzenem se nachází malý pěkný kostelík v podobném duchu.

Navštíveno v srpnu 2015
Poděkujte uživateli premek82.
Brno, Česká republika
60 recenzí
Recenze atrakcí (24)
common_n_attraction_reviews_1bd8 44 bodů za pomoc
“Zajímavá a naučná atrakce”
5 z 5 bublinek Recenzováno: 5. února 2016

Skanzen je hezky a zajímavě vybudovaný. Návštěvník dostane přehledný plánek, který usnadňuje orientaci a poskytuje informace o jednotlivých obydlích. Skvělým bonusem jsou živá zvířata volně se pohybující v areálu.

Navštíveno v červenci 2015
Užitečné?
Poděkujte uživateli Nikola N.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Archeoskanzen Modra, si také prohlíželi

Zlín, Zlínský kraj
Buchlovice, Zlínský kraj

Už jste navštívili Archeoskanzen Modra? Sdílejte své zkušenosti!