“Modrá”

Recenze atrakcí (45)
common_n_attraction_reviews_1bd8 15 bodů za pomoc
“Modrá”
Recenzováno: 10. srpna 2016

Poučné, procházka do dávné historie, ukázka starých řemesel, způsoby obživy, prohlídka nálezů z archeologického průzkumu.

Navštíveno v září 2015
Užitečné?
Poděkujte uživateli Dana G.

24 recenzí od naší komunity

Přispěvatel úrovně 4
40 recenzí
Recenze atrakcí (23)
common_n_attraction_reviews_1bd8 6 bodů za pomoc
“Tip na výlet do historie”
Recenzováno: 2. srpna 2016 prostřednictvím mobilu

Krásné místo, na kterém můžeme získat představu o tom, jak žili naši předci a svým způsobem se tak vrátit ke kořenům. Názorná učebnice dějepisu. Po prohlídce archeoskanzenu stojí za to vyjít na návrší nad areálem, kde stojí replika původního kostelíka z velkomoravské éry, jehož skutečné základy jsou na místě odkryté.

Navštíveno v červenci 2016
Užitečné?
1 Poděkujte uživateli Lukáš D.
Česká republika
380 recenzí
Recenze atrakcí (262)
common_n_attraction_reviews_1bd8 90 bodů za pomoc
“Krásné”
Recenzováno: 28. července 2016 prostřednictvím mobilu

Kdo navštívil živou vodu má slevu na vstupném. Hned u vchodu máte fantastický výhled na baziliku Velehradu a za ni hrad Buchlov. V areálu skanzenu pobíhají zvířata a meli jsme možnost ochutnat čerstvě nadojene kozí mléko. Krásný výlet do historie. Pozor na špatné parkování přímo u archeoskanzenu , raději zaparkujte na Velehrade podél hlavní cesty, hned za cedulí.

Navštíveno v září 2015
Recenze atrakcí (12)
common_n_attraction_reviews_1bd8 5 bodů za pomoc
“Návrat ke kořenům”
Recenzováno: 26. března 2016

Ubytovaní jsme byli v hotelu vedle archeoskanzenu, vstupenky byli zdarma v rámci pobytového balíčku, ve skanzenu byla ukázka - malování vajíček (dvě zručné komunikativní paní), výstava obrazů-moc pěkné. Vybrali jsme období bez velkých akcí, nemáme rádi velké množství lidí a opravdu jsme si to užili. Večerní procházka v bezprostředním okolí byla tichá a meditativní.

Navštíveno v srpnu 2015
Užitečné?
Poděkujte uživateli janka k.
Lukov, Česká republika
134 recenzí
Recenze atrakcí (79)
common_n_attraction_reviews_1bd8 35 bodů za pomoc
“Pěkné pro všechny věkové kategorie”
Recenzováno: 14. února 2016

Skanzen je pěkně zpracovany, ae celkem na rušném místě. Málo parkovacích míst. Restaurace poblíž s příjemným persnálem, prostředím a jídlem. Nad skanzenem se nachází malý pěkný kostelík v podobném duchu.

Navštíveno v srpnu 2015
Poděkujte uživateli premek82.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Archeoskanzen Modra, si také prohlíželi

Modrá, Zlínský kraj
Buchlovice, Zlínský kraj

Už jste navštívili Archeoskanzen Modra? Sdílejte své zkušenosti!