“Poučné i pěkné.”

Recenze atrakcí (4)
common_n_attraction_reviews_1bd8 1 bod za pomoc
“Poučné i pěkné.”
Recenzováno: 23. srpna 2016

Je to zase něco jiného, bude se tu líbit dětem i dospělým. Atraktivní prolézačky proděti, k vidění pár zvířátek, pěkný skanzen.

Navštíveno v červenci 2016

Recenze atrakcí (39)
common_n_attraction_reviews_1bd8 12 bodů za pomoc
“Modrá”
Recenzováno: 10. srpna 2016

Poučné, procházka do dávné historie, ukázka starých řemesel, způsoby obživy, prohlídka nálezů z archeologického průzkumu.

Navštíveno v září 2015
Užitečné?
Poděkujte uživateli Dana G.
40 recenzí
Recenze atrakcí (23)
common_n_attraction_reviews_1bd8 4 body za pomoc
“Tip na výlet do historie”
Recenzováno: 2. srpna 2016 prostřednictvím mobilu

Krásné místo, na kterém můžeme získat představu o tom, jak žili naši předci a svým způsobem se tak vrátit ke kořenům. Názorná učebnice dějepisu. Po prohlídce archeoskanzenu stojí za to vyjít na návrší nad areálem, kde stojí replika původního kostelíka z velkomoravské éry, jehož skutečné základy jsou na místě odkryté.

Navštíveno v červenci 2016
Užitečné?
Poděkujte uživateli Lukáš D.
Česká republika
293 recenzí
Recenze atrakcí (189)
common_n_attraction_reviews_1bd8 80 bodů za pomoc
“Krásné”
Recenzováno: 28. července 2016 prostřednictvím mobilu

Kdo navštívil živou vodu má slevu na vstupném. Hned u vchodu máte fantastický výhled na baziliku Velehradu a za ni hrad Buchlov. V areálu skanzenu pobíhají zvířata a meli jsme možnost ochutnat čerstvě nadojene kozí mléko. Krásný výlet do historie. Pozor na špatné parkování přímo u archeoskanzenu , raději zaparkujte na Velehrade podél hlavní cesty, hned za cedulí.

Navštíveno v září 2015
Poděkujte uživateli Bekul.
Slapanice, Česká republika
17 recenzí
Recenze atrakcí (10)
common_n_attraction_reviews_1bd8 4 body za pomoc
“Návrat ke kořenům”
Recenzováno: 26. března 2016

Ubytovaní jsme byli v hotelu vedle archeoskanzenu, vstupenky byli zdarma v rámci pobytového balíčku, ve skanzenu byla ukázka - malování vajíček (dvě zručné komunikativní paní), výstava obrazů-moc pěkné. Vybrali jsme období bez velkých akcí, nemáme rádi velké množství lidí a opravdu jsme si to užili. Večerní procházka v bezprostředním okolí byla tichá a meditativní.

Navštíveno v srpnu 2015
Užitečné?
Poděkujte uživateli janka k.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Archeoskanzen Modra, si také prohlíželi

Buchlovice, Zlínský kraj
Buchlovice, Zlínský kraj

Už jste navštívili Archeoskanzen Modra? Sdílejte své zkušenosti!