“Skanzen”

Archeoskanzen Modra
Recenzováno: 25. října 2016

Velmi příjemné prostředí s historickým nádechem, tradicí a ukázkou dobových prací. Kousíček od této atrakce jsme byli pozváni na svatbu a návštěva byla neplánová a právě o to bylo překvapení mnohem větší. Opravdu moc krásná památka a za výlet to určitě stojí. Doporučuji.

Poděkujte uživateli Gurmanies.

Recenzováno: 23. srpna 2016

Je to zase něco jiného, bude se tu líbit dětem i dospělým. Atraktivní prolézačky proděti, k vidění pár zvířátek, pěkný skanzen.

Poděkujte uživateli Vladka63.
Recenzováno: 10. srpna 2016

Poučné, procházka do dávné historie, ukázka starých řemesel, způsoby obživy, prohlídka nálezů z archeologického průzkumu.

Poděkujte uživateli Dana G.
Recenzováno: 2. srpna 2016 prostřednictvím mobilu

Krásné místo, na kterém můžeme získat představu o tom, jak žili naši předci a svým způsobem se tak vrátit ke kořenům. Názorná učebnice dějepisu. Po prohlídce archeoskanzenu stojí za to vyjít na návrší nad areálem, kde stojí replika původního kostelíka z velkomoravské éry, jehož skutečné základy jsou na místě odkryté.

1  Poděkujte uživateli Lukáš D.
Recenzováno: 28. července 2016 prostřednictvím mobilu

Kdo navštívil živou vodu má slevu na vstupném. Hned u vchodu máte fantastický výhled na baziliku Velehradu a za ni hrad Buchlov. V areálu skanzenu pobíhají zvířata a meli jsme možnost ochutnat čerstvě nadojene kozí mléko. Krásný výlet do historie. Pozor na špatné parkování přímo u archeoskanzenu , raději zaparkujte na Velehrade podél hlavní cesty, hned za cedulí.

Poděkujte uživateli Bekul.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Archeoskanzen Modra, si také prohlíželi

Modrá, Zlínský kraj
Buchlovice, Zlínský kraj

Zlín, Zlínský kraj
Buchlovice, Zlínský kraj

Už jste navštívili Archeoskanzen Modra? Sdílejte své zkušenosti!