“Bezvadná rodinná dovolená.”

Lašská Chalupa
Kuchyně: Česká
Recenzováno: 24. listopadu 2019

Úžasná dovolená v srdci Beskyd. Za naši rodinu můžeme pouze doporučit. Velice příjemná a pozorná obsluha po celou dobu pobytu. Bezvadný wellness se třemi saunami a vířivkou. Užili jsme si celý týden. Kousek na výlety jako je přehrada u Frýdku, Ostravice, pivovar Ogar, Vítkovice nebo centrum Ostravy :-). Děkujeme, měli jsme se báječně a rádi se vrátíme ze Středních Čech k Vám.

Poděkujte uživateli Kosvi88.

Recenzováno: 4. září 2019

Lašskou chalupu jsme navštívili vlastně náhodou, když nám v jiné restauraci odmítli rezervovat místo. Ale dobře jsme udělali. Příjemná obsluha i prostředí, výborné jídlo za rozumné ceny. Navíc z terasy krásný výhled na Beskydy. Mohu jen vřele doporučit.

Poděkujte uživateli A9680VSandrea.
lasskachalupa, Vlastník v zařízení Lašská Chalupa, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 17. října 2019

Děkujeme Vám za krásnou recenzi :-)

Recenzováno: 2. září 2019 prostřednictvím mobilu

Wellness na 5*úrovni s výhledem na Radhost, chutná místní jídla, velke dětské hřiště, rodinný podnik

Datum návštěvy: červenec 2019
Poděkujte uživateli AUBrno.
Recenzováno: 22. července 2019

Dávám šance novým restauracím a tato ji dostala poměrně nedávno: musím říct, že mne mile překvapila: příjemné prostředí dřevěnice, velmi ochotná obsluha, celkem kvalitní a chutné jídlo...přitom za slušný peníz...určitě doporučuji, držím palce!

Datum návštěvy: červenec 2019
Poděkujte uživateli 897stanislavp.
Recenzováno: 6. ledna 2019 prostřednictvím mobilu

Velká spokojenost, moc ochotný a příjemný personál, kuchyně i prostředí bez chybičky. Doporučujeme. Lamačkovi

Datum návštěvy: prosinec 2018
Poděkujte uživateli Lamator.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Lašská Chalupa, si také prohlíželi

Kuncice pod Ondrejnikem, Moravskoslezský kraj
Hukvaldy, Moravskoslezský kraj

Frenštát pod Radhoštěm, Zlínský kraj
Čeladná, Moravskoslezský kraj

Už jste navštívili Lašská Chalupa? Sdílejte své zkušenosti!