Recenzováno: 3. října 2018

Hotel jsme využili k ubytování na jednu víkendovou noc. Pokoje jsou čisté, moderně a hezky zařízené. Součástí hotelu není restaurace, ke stravování však lze využít nedalekou Zámeckou restauraci (3 minuty chůze), kde výborně vaří a sympatický personál Vás velmi rychle obslouží. Bohatá snídaně je podávána v lobby hotelu bufetovým způsobem. Personál je pozorný a milý, poskytované služby jsou na deklarované úrovni (wellness nevyzkoušen, s ohledem na délku ubytování).

Datum pobytu: září 2018
Poděkujte uživateli Slavomir K.
Recenzováno: 19. března 2018

Snídaně na pokoj skvělá, pokoj se servisem zcela odpovídal uvedené nabídce. Ochotná recepční, dobře umístěné parkoviště pro hosty - nelze nic vytknout.. Je velká škoda, že hotel nemá vlastní restauraci přímo v objektu (není ji kam umístit) - ale restaurace vzdálená cca 120 metrů, stejně jako hotel v původních budovách zámeckého komplexu - má podle mých dlouholetých zkušeností jednu z nejlepších kuchyní na trase Praha - Hradec Králové a určitě stojí i za několikakilometrovou zajížďku z D11 do Chlumce.
Co mne přivádí do zbytečných rozpaků:
Dvě hodiny prodloužení check outu za více než 600,- CZK příplatku (skoro 1/4 ceny nadstandardního pokoje) mi mimo sezónu (byli jsme v hotelu téměř sami) připadá maličko přes rozumnou cenu.... Zablokované karty k pokoji i závoře na parkoviště před vypršením prodloužené /a ne nejlevnější/ doby pobytu byly zbytečná nepozornost. Wifi velmi pomalé. Restaurace nemá žádnou informační vazbu na hotel - a naopak. Nevím jak v sezóně - ale v mimořádně mrazivém březnu v sobotu večer by z čistě praktického hlediska neškodilo, kdyby měla restaurace pro hotelové hosty určitou kapacitu rezervací, kterou by recepce zajistila na požádání... hosté by si nemuseli tak banální věc jako stůl pro večeři jít bez ohledu na počasí domlouvat na místo.. docela škoda.. nedotažená logistika...

Tip ohledně pokoje: Pokoj s vanou a okny do zámeckého parku - klidný, se zvláštní atmosférou
Datum pobytu: březen 2018
Poděkujte uživateli inprokoo.
Recenzováno: 17. září 2017 prostřednictvím mobilu

S ubytováním a službami jsme byli spokojeni. Příjemný personál, pokoj prostorný a čistý. Měli jsme pokoj s kuchyňkou. Všechny pokoje mají rychlovarnou konvici a set na čaj/kafe, což jsme ocenili, protože jsme měli s sebou malou dcerku. Pro ni jsme také nechali připravit postýlku.
Nevýhodou je umístění u rušné silnice, takže doporučuji pokoje směrem do zámecké zahrady. My jsme měli pokoj do ulice a museli spát s puštěnou klimatizací.
Hotel má své vlastní parkoviště.
Snídaně jsou opravdu nezvykle servírované u vchodu naproti recepci. Někomu to může vadit, my jsme s tím problém neměli. Je zde možnost snídat v upravených sklepních prostorech.
Nabídku jídel na snídani bych rozšířila. Na večeři je možné zajít vedle do zámecké restaurace, kvalita jídla byla dobrá. Mají příjemnou zastřešenou zahrádku, úplně vzadu je dětský koutek. Nevím, kam jej přesouvají na zimu.
Hotel určitě doporučuji a pokud pojedeme do Chlumce, rádi přespíme.

Datum pobytu: srpen 2017
Poděkujte uživateli Jina V.
Recenzováno: 13. září 2016

Nově zrekonstruovaný hotel na hlavní silnici v Chlumci nad Cidlinou. Moderně vybavené pokoje, kde najdete vše, co je potřeba (možná i lehčí nadstandard). Určitě by do budoucna zasloužil další prostor v rámci snídaně, které jsou servírované v hale naproti recepci. Personál velmi vstřícný, na všem se dá domluvit, atmosféra v hotelu je skvělá. Měl jsem možnost zde bydlet zhruba měsíc v rámci pracovního pobytu a nevracel bych se nikam jinam.

Datum pobytu: březen 2016
  • Typ cesty: Cestoval(a) pracovně
Poděkujte uživateli Michael K.
Recenzováno: 4. května 2016

Velmi rád bych touto cestou poděkoval za úžasný pobyt v Hotelu Koruna, který jsme si primárně vybrali díky našemu svatebnímu obřadu pořádaném na zámku Karlova Koruna a následné svatební hostině v přilehlé Zámecké restauraci.

Pobyt v tomto hotelu však splnil představy nad naše očekávání. Vše se vydařilo především i díky profesionálnímu přístupu sympatického personálu, který se nám snažil ve všem vyjít maximálně vstříc. Stejné pocity to zanechalo i v našich ubytovaných svatebčanech.

Unikátnost tohoto hotelu spatřuji v tom, že se podařilo zachránit původní stavbu a její architekturu, interiér pak vytvořit zcela moderní a tyto 2 základní atributy velmi zdařile propojit! Za zmínku také stojí fakt, že každý pokoj je jiný - něčím výjimečný, jinak situovaný atp. Snídaně bohatá a výborná, komu nesedí vstupní hala, může posnídat ve sklípku se skvělou atmosférou. Tento hotel je opravdu bezchybnou volbou a my se do něj rozhodně vrátíme.

Provozovatelům přeji mnoho dalších spokojených klientů, to co dělají, dělají opravdu dobře.

MK

Datum pobytu: duben 2016