“Amerika se vším všudy”
Recenze BBQ Smokehouse

BBQ Smokehouse
Kuchyně: Americká, Gril
Popis: Chcete si dopřát excelentní americký burger z kvalitního vyzrálého hovězího masa? Chcete zažít pravou americkou snídani? Pak jste u nás na správném místě! Základem jídelního lístku jsou kvalitní suroviny, vyzrálá masa tuzemských i zahraničních dodavatelů a hlavně speciální úprava mas ve "smokers", které jsou před expedicí dále upravené na grilu (hovězí a vepřová žebra, amerikan brisket, kuřecí BBQ křídla). Tato metoda úpravy pokrmů je v ČR ojedinělá, protože samotné "smokers" jsou dovezené z USA. Důležitou částí jídelního lístku jsou burgery, které připravujeme dle originální receptury z vyzrálého hovězího masa. Příprava masa, koření, velká gramáž a propečenost dle přání hosta jsou zárukou ojedinělé chuti. Za zmínku stojí nabídka snídaňového menu, která nabízí výběr od základní snídaně až po originál americkou (vajíčka v různých úpravách a množství doplněné o další suroviny, lívance s javorovým sirupem, cereální snídaně).
Recenzováno: 14. října 2020

Pokud Vám nevadí americký food styl, určitě musíte odzkoušet. Prostředí 5, personál, 4, jídlo 4. Prostředí bych vypíchl jako TOP. Krom vlastního interiéru (foto) stylově přioděný personál a stylovka v hudbě. To mi lahodí. Jídlo už je zde podružné, ale vzhledem k typu nabídky se nedá čekat obrovské gastro. Nicméně i tak je standard celkem slušný. Poměr cena výkon odpovídá.

Datum návštěvy: červen 2020
2  Poděkujte uživateli drnda.

Recenzováno: 28. září 2020 prostřednictvím mobilu

Prostředí hezké, servírky také (skoda, že usměv nebyl na skladě).
Vzduch těžký, nasáklý pachem z fritovacího oleje. Hot&Spice burger přijatelný. Uvítal bych kvalitnější maso a méně "rozpatlanou" majonézu (tekla mi všude). S vodou útrata 250 Kč.
Škoda.

Datum návštěvy: září 2020
3  Poděkujte uživateli Jardaok.
Recenzováno: 4. září 2020

Prostředí je fakt moc hezké, děvčata pěkné stylové outfity.
Uzené kuřecí paličky v Lousina omáčce? Děkuji snědla jsem pouze jedno, zbytek jsem nechala. Kombinace uzeného masa a kyselého nálevu ve kterém to někdo marinoval mne opravdu nechutnalo.
Jedna návštěva mi asi bude stačit..

Datum návštěvy: září 2020
Poděkujte uživateli Martina M.
Recenzováno: 1. září 2020

Stavili jsem se zde na jídle naprosto neplánovaně. O to větší bylo překvapení z interiéru a oblečení obsluhy :-) růžové nadýchané sukýnky a milé slečny.
Výborný steak, hranolky a hamburger. Příště se stavíme znovu.

1  Poděkujte uživateli zuzanag850.
Recenzováno: 28. srpna 2020 prostřednictvím mobilu

Opravdu hezky udělané prostředí, obsluha velmi milá, respektující ke kočárku. Jídlo naprosto perfektní a doporučuji blue cheese omáčku, lepší jsem asi nejedla!

Datum návštěvy: srpen 2020
Poděkujte uživateli 960bar_ah.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo BBQ Smokehouse, si také prohlíželi

Vysoké Mýto, Pardubický kraj

Už jste navštívili BBQ Smokehouse? Sdílejte své zkušenosti!