“Večeře”

Krčma U Císařské cesty
Recenzováno: 4. října 2020 prostřednictvím mobilu

Recenze nechali, vynikající zelňačka a zebra k tomu. Balada pro chuťově buňky, a palačinky s povidlím na závěr. Paráda!!!!

Poděkujte uživateli tom_fD8961IT.

Recenzováno: 1. září 2020

Při cestě na jižní Moravu se vždy zastavíme na oběd...obsluha rychlá, bez chyb, jídlo výtečné...vždy spokojenost...
Určitě všem doporučuji...nešlápnete vedle

Datum návštěvy: srpen 2020
Poděkujte uživateli mari0sar.
Recenzováno: 14. srpna 2020

Stavili jsme se s přáteli a nemohli jsme si to vynachválit. Prostředí excelentní a jídlo jakbysmet..

Datum návštěvy: srpen 2020
Poděkujte uživateli Milovnik_Chalek.
Recenzováno: 4. února 2020 prostřednictvím mobilu

Navstivila jsem poprve a byla jsem moc spokojena. Pritel sem chodi opakovane i na menicka a ted vzal konecne i me. Dala jsem si pstrosi steak s grilovanou zeleninou, bylo to vytecne. Jako tecnu na zaver videnska kava a skoricove tiramisu, to bylo bezkonkurencni. Zajimave prostredi, vsimava obsluha. Vse na jednicku. Urcite se sem vratim zase.

Datum návštěvy: únor 2020
1  Poděkujte uživateli nikool007.
Recenzováno: 26. ledna 2020

Velice pěkná stylové restaurace, ochotný personál. I když byl čas oběda a většina stolů byla rezervována, přesto personál našel místa pro dva hladové. Jídlo bylo velice dobré, jak polévka tak hlavní chod. Restaurace je stylová, takže nechybí třeba hladomorna. V celé restauraci je příjemné šero.

Datum návštěvy: leden 2020
1  Poděkujte uživateli Cestar6.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Krčma U Císařské cesty, si také prohlíželi

Dolni Vestonice, Jihomoravský kraj
Mikulov, Jihomoravský kraj

Miroslav, Jihomoravský kraj

Už jste navštívili Krčma U Císařské cesty? Sdílejte své zkušenosti!