Recenzováno: 18. září 2020

Moc se nám tady líbilo, kdo nevyhledává rušná místa, noční bujarý život, ten bude spokojený. Klidné, tiché místo, krásná pláž, prostě super.Na pokoji trochu problém, byli jsme čtyři, takže dvě přistýlky. V koupelně pouze dva háčky, takže ručníky jsme věšeli, kde se dalo. I na balkoně jen dvě křesílka, po požádání jsme dostali další. S jídlem jsme byli také spokojení, na snídani velký výběr, večeře výběr ze dvou jídel. Příjemný personál. Do Limenarie cca 4 km, když se nám nechtělo šlapat, vzali jsme si taxi za 6 EUR. Po cestě do Limenarie doporučuji rodinný obchod se zlatem, kde je nádherné posezení s krásným výhledem na moře. Za nás super, hezký rodinný hotýlek, krásná zahrada a bazén, děkujeme za hezkou a klidnou dovolenou.

Datum pobytu: září 2020
1  Poděkujte uživateli Stanislava J.
Recenzováno: 28. července 2020

Moc by jsme chtěli poděkovat za krásnou dovolenou vše bylo na výbornou.Vůbec nerozumím těm recenzím co tady čtu o tomhle hotelu.Majitelé naprosto úžasný lidi ,usměvavý ,přátelští jejich dcera a syn ,kteří tento hotel vedou se k nám chovali jako ,kdyby jim přijela rodina .Vůbec se nám nechtělo domů opravdu tu bylo krásně.Jídla takový veliký porce a všeho dostatek.Úklid a vše stále doplnováno,takže taky v naprostým pořádku.Ostrov je krásný ,půjčili jsme si na pobyt auto a zajeli na všechny ty krásný pláže,do města ,na všechny ty krásný místa na tomto zeleným ostrově,moře průzračný ,teplý teplota vzduchu ten průměr kolem 33°C.U hotelu dva bazény nádherná zahrada pro relax.Delegátka perfektní ,téměř ,okamžitě reagovala,když jsme něco potřebovali a obratem vše vyřídila a poradila nám tímto jí chceme také poděkovat.Za nás ještě jednou velké poděkování a velkou spokojenost na tomto hotelu.

Datum pobytu: červenec 2020
Poděkujte uživateli zdenkajar.
Green Bay Thassos, Πωλήσεις v zařízení Hotel Green Bay, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 15. září 2020

Dear guest,

We are delighted to hear that you enjoyed your stay with us. We are also glad that we could ensure a comfortable stay during your visit.

Thank you once again for your stay and your feedback. We look forward to welcoming you backto Green Bay Hotel in Thassos.

Kind regards,
Eleni Vasileiadou
Reservations Manager

Recenzováno: 28. července 2019

Jídlo katastrofa přijdete jako první a jíte jako poslední čekáte 50min a všichni okolo vás už ji, pití nám prinešli až po večeři vůbec neví co komu objednává a pak dělá zmatky mezi lidmi, snídaně katastrofa oschli chleba šunka a sýr dávali jsme od Čedoku 31tis se snídaní a večeří a za ty peníze příště pojedeme jinam tento (hotel) spíše ubytovnu nikomu nedoporučuji!!!!!!

Datum pobytu: červenec 2019
3  Poděkujte uživateli tomasdelik.
Recenzováno: 8. července 2019

Hotel působí na první pohled luxusně, avšak ze sprchového koutu vytéká voda, chybělo mýdlo, toaletní papír téměř nedostatkové zboží, výměna ručníků za 8 dní jednou jedinkrát, úklid pokoje znamená pouze vynést miniaturní koš z koupelny. Snídaně tragické - salám,sýr, někdy vajíčka a někdy bílý jogurt. Pečivo stále to samé. Večeře otřesné. Brambory,těstoviny,mleté maso a meloun stále dokola. Organizace večeří chaotická a nesmyslná. Třikrát jsem si dala frappé a třikrát jsem dostala něco jiného. Jako bezlepkář jsem zde - v Evropě neměla šanci se najíst. Může se to zdát jako maličkosti...ale ve chvíli,kdy jdete na výlet,necháte otevřená okna a najednou přijde liják,by se vám pomoc uklízečky hodila.

Jedno velké plus je to, že u bazénu a přilehlých pláží je liduprázdno,a tak je tu úžasný klid. Voda v bazénu čistá. Moře křišťálově průzračné.

Datum pobytu: červenec 2019
1  Poděkujte uživateli Zuzana K.
Recenzováno: 21. září 2018

Velmi příjemný hotel v klidné části ostrova. Doporučuji pro pro rodiny s dětmi, nebo starší páry. Výhodou a zároveň nevýhodou je vzdálenost od nejbližšího města cca.4km (taxi stojí 6€). Čili zde není žádný ruch od nočních diskotek atp., na druhou stranu nekoupíte ani vodu, nebo třeba nafukovací hračky pro děti. Pláž je tvořena hrubým pískem, pro rodiny dopoučuji lagunu, která je od hotelu blíže k pláži a je tvořena jemným pískem. Mezi lagunou a mořem je úzký průplav jeskynní, což je trochu dobrodružné a děti to milují (maminka ne :-). Překvapen jsem byl podmořským životem, určitě doporučujeme sadu na šnorchlování. U laguny můžete trávit čas na lehátkách přilehlého hotelu, podmínkou je utratit 6€. To je půl litru vychlazeného bílého vína...Ceny v okolí jsou oproti zbytku ostrova nižší - např. greek salad pořídíte ze 4,5€ (ve městě už za 7€), velké pivo 2,8€; sendvič cca.3€. Lidé přátelští, moře čisté...Všude zeleno, pinie, co víc si přát? K samotnému hotelu - pokoje jsou prostorné a čisté, denně úklid, 2x za 8 dní výměna ručníků, zařízení v pořádku. Matrace ok, koupelna také. U pokoje velký balkon s posezením. V přízemí velká jídelna, která má část otevřenou ven směrem k bazénu, který byl také čistý a teplý. U hotelu je veliká, dobře udržovaná zahrada s velkou travnatou plochou a částí s pískovištěm a houpačkami pro děti. Jídlo - snídaně opravdu každý den stejný salám a stejný sýr (obojí pouze jeden druh), změny jsou tvořeny tím, že jednou je k tomu palačinka, jednou řecký jogurt, jednou vejce natvrdo...Pečivo si chce vybírat, protože potvrzuji, že narazíte na čerstvé zamíchané do včerejšího. Vždycky nutela, vločky, marmelády, dva druhy džusu, kafe, čaj. Myslím, že se to dá akceptovat. Večeře bývají velmi dobré, na výběr ze dvou jídel. O všechno se stará dcera majitelů Konstantina - je moc milá a fajn, jen toho má opravdu hodně na práci. Hotel obsazují pouze dvě společnosti - Čedok a ITAKA, takže polovina je Čechů a polovina Poláků. Ale vše bylo ok.Určitě doporučujeme!!!

Datum pobytu: srpen 2018
1  Poděkujte uživateli alesk2015.