“Spíše průměr”
Recenze Na Stepane

Na Stepane
Recenzováno: 6. října 2020

Také vás zaujme otázka obsluhy, zda-li budete platit kartou nebo penězi, přičemž u nás probíhá přes 90% spotřebitelských plateb kartou? Tak do takového podniku se nyní podíváme. Mimochodem, karty jim zrovna nefungovaly.
Restaurace je situována u bývalého přívozu přes Labe, dnes je tu pozoruhodný historický most. Interiér podniku připomíná konec 90.let, takové lehké retro. Je tu čisto a jak jsem naznačil, obsluha je většinou formální, vřelý vztah s ní asi nenavážete.
Jídlo je fajn, celkem dobré. Nemám ale, co bych doporučil. Kladu si otázku, co tady asi servírují dětem?
A vlastně si kladu ještě jednu otázku – kdo je Štěpána?

Datum návštěvy: září 2020
Poděkujte uživateli Jenda20.

Recenzováno: 8. února 2020

po delsi dobe opet Na Stepane, jidlo dobre, chutne, dobre upravene, salat cerstvy,
zazemi zcela v poradku

Datum návštěvy: únor 2020
Poděkujte uživateli Jarmila K.
Recenzováno: 6. října 2019

bydlíme nedaleko a tak několikrát do roka navštívíme tuto restauraci,velmi nám chutná jejich škvarková pomazánka a vlastní chléb,z jídel,které jsme si objednávali,tak musím říci,že nám vždy chutnalo,rychlá obsluha a příjemné prostředí snad uspokojí každého hosta

Datum návštěvy: červen 2019
Poděkujte uživateli Jana K.
Recenzováno: 29. srpna 2019

Absolutně famózní kuchyně, bezkonkurenční foix gras a úžasná kulajda s vůní bylinek a hub z lesa. Výborná obsluha a velmi útulné prostředí.

Poděkujte uživateli Cestovatelegerland.
Recenzováno: 8. srpna 2019

Restaurace kousek od Mělníku, příjemný interiér. Na čepu dvánáctistupňový ležák Lobeč, vychlazený akorát, chuť výborná. Restaurace si zakládá na čerstvých a lokálních surovinách a v jídle je to opravdu cítit. Čočková polévka opravdu poctivá, každá surovina byla cítit, skvěle ochucená. Jako hlavní chod jsem zvolil steak z vepřového karé. Maso krásně propečené, měkké a šťavnaté. Maso krásně pasovalo s vinnou omáčkou, brambory s rozmarýnem taktéž super. Žena zvolila vepřovou pečeni, dušené bílé zelí, bramborové špalíky. Na první pohled obyčejné Vepřo knedlo zelo, ale i takové jídlo se dá připravit zajímavě jak nám bylo předvedeno. Byli jsme spokojeni po všech stránkách. Byla to naše první návštěva, ale určitě ne poslední.

Poděkujte uživateli Snyd3r.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Na Stepane, si také prohlíželi

Neratovice, Středočeský kraj

Mělník, Středočeský kraj

Už jste navštívili Na Stepane? Sdílejte své zkušenosti!