TripAdvisor
Rozvadov
Hledat

“Výborné jídlo, bez dlouhého čekání, super svíčková paní Müllerové”

Švejk restaurant Rozvadov
Popis: Pivo, které má ten správný říz, vůně guláše linoucí se z kuchyně a přísný pohled starého mocnáře shlížejícího z podobizny umístěné nad vyřezávaným obkladem výčepu. To jest atmosféra hostinců před téměř sto lety, kdy lidí měli mnohem více času posedět s přáteli u jednoho stolu a nejednoho ležáku z Plzně a probrat vše, co je těší i rmoutí. Na idylku“starých časů“ jako z obrázků Josefa Lady už nemusíte jen vzpomínat, v našem Švejk restaurantu zažijete atmosféru, kde se dříve narození cítí mladí a mladí jako v pohádce.
Recenzováno: 14. srpna 2019

Byli jsme tu s rodinou.Polévka správně hustá, maso vyníkající. Svíčková paní Müllerové s knedlíkem byla super, pochutnal jsem si na měkkoučkém masu a dobře ochucené omáčce. Manželka si dala pikantní kuřecí směs a byla s jídlem taky velmi spokojená. Naše děti milují řízky a hranolky, dostaly velkou porci, čekali jsme menší dětskou. Pan vrchní nám s úsměvem vysvětlil, že to je standardní menší dětský řízek a nabídl nám ještě palačinky jako zákusek. Točená plzeň měla správnou teplotu a říz a malinovka dětem i manželce chutnala. Doporučujeme :-)

1  Poděkujte uživateli Jan V.

Datum návštěvy: leden 2020
Recenzováno: 3. října 2019

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Švejk restaurant Rozvadov, si také prohlíželi

Rozvadov, Plzeňský kraj

Už jste navštívili Švejk restaurant Rozvadov? Sdílejte své zkušenosti!