“Taková normální příjemná pizzerie.”

Pizzeria Pietro Tomasso
Kuchyně: Italská

Ničím nepřekvapí, ničím neurazí. Servírka velmi příjemná, jídlo dobré. Něco mezi průměrem a velmi velmi dobra. Zkrátka DOBRÁ.

Datum návštěvy: červenec 2020
Poděkujte uživateli Adela S.

Recenzováno: 22. května 2020 prostřednictvím mobilu

Dobrý den, obsluha strašná....u příchodu nás nepříjemným hlasem oslovil číšník, který měl hodně velký problém s plnou hospodou a nezvládá jak osobní tak hospodskou situaci na to ze měl 2 měsíce volno by mohl byt odpočnuty a připraveny na sezónu.....zřejmě peněz dost....podle mě žádný podnikatel nemá potřebu od státu asi peníze....tak po coroně něknourejte ze nemáte peníze a byznys vedle pivovar 100x lepší do ty hnusný Pizzerie ani nechoďte

Datum návštěvy: květen 2020
Poděkujte uživateli jirkat2018.
Recenzováno: 22. května 2020 prostřednictvím mobilu

Pan cisnik byl strasne arogantni, nastvany a neprijemny. Naprosty zoufalec, ktery v gastronomii nema co delat. Okamzite bych ho vyhodil, byt majitelem. Prisli jsme s detmi a znechucene jsme odesli, jeste nez jsme si objednali. Po koronaviru asi maji problem s uskladnovanim prachu a vyuzivaji, ze budou jezdit Prazaci donekonecna. 3000 Kc jsme tam mohli nechat v 8 lidech za obed a radsi jsme odesli do Maloskalskeho pivovaru, kde byl pristup personalu skvely. Pietro Tamasso je kontaminovanej jak Chernobyl, uz nikdy se nevratime.

Datum návštěvy: květen 2020
1  Poděkujte uživateli daveantic.
Recenzováno: 23. srpna 2019 prostřednictvím mobilu

Pizzerii vřele doporučuji, maximální spokojenost. Milá, vstřícná obsluha, pizza i salát bez dlouhého čekání.

Poděkujte uživateli dagmardajenkav.
Recenzováno: 15. června 2019 prostřednictvím mobilu

Kombinace italské a mexické kuchyně s dvoukilometrovým jídelním lístkem nevzbuzuje na první pohled úplně důvěru, ale místo u hlavní silniční trasy a výchozího bodů turistických tras je strategické. Navzdory návalu se najde místo i pro větší skupinu. Obsluha v mezích možností velkovývařovny kmitá a stihne se i usmát. Kuchyně stíhá, takže hlad je brzy zažehnán a jídlo je vážně chutné a ještě dobře vypadá. Domácí limonády jsou taky fajn.

Datum návštěvy: červen 2019
Poděkujte uživateli ivada14.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Pizzeria Pietro Tomasso, si také prohlíželi

Malá Skála, Liberecký kraj
Malá Skála, Liberecký kraj

Už jste navštívili Pizzeria Pietro Tomasso? Sdílejte své zkušenosti!