“Skvělá návštěva Brna ”

Sushi Noodles by Kobe Restaurants Brno
Popis: "Místo, kde se rodí pravé umění gastronomie" - sushi a masové speciality - nudle, polévky, saláty, dezerty - designové prostředí, dokonalý servis Jsme součástí sítě KOBE RESTAURANTS.
Recenzováno: 4. ledna 2020 prostřednictvím mobilu

Při návštěvě krásného města Brna na víkend jsme navštívili i nákupák OLYMPII, kde jsme navštívili restauraci sushi Noodles hned po příchodu nás personál milé přivítal a posadil k vybranému stolu a přinesl jídelní lístek kde jsme si vybrali velice výborné a chutné jídlo zebra burger a Kobe roll které vypadalo velice nádherně a i tak chutnalo a nakonec jsme ochutanli výborné víno a odešli spokojeně na hotel. Musím pochválit výborný personál který o nás celý večer výborné pečoval a budu rád když se při příští návštěvě Brna zas navštívím tak útulnou restauraci.
A moc děkuji obsluze za krásný první večer strávený v BRNĚ

Datum návštěvy: leden 2020
Poděkujte uživateli radecek99.

Recenzováno: 3. ledna 2020

Na vynikající standard pokrmů i servisu jsme si již vypěstovali závislost. Personál nám vždy perfektně poradí. V klidném a útulném prostředí najdeme vždy únik od shonu nákupního centra. Doporučuji kokosovou polévku

Datum návštěvy: prosinec 2019
1  Poděkujte uživateli O1113RMmartinm.
Recenzováno: 16. června 2019 prostřednictvím mobilu

Před dvěma lety jsem zde byl s přítelkyní, a nechápavě jsem kroutil hlavou nad cenami v této restauraci k poměru cena a kvalita. Cena vysoká a kvalita mizerná. Jelikož jsme jeli do Vídně na letiště a nechtělo se nám zbytečně někam zajíždět tak Olympie nám přišla jako dobrá volba kdy ani ta zajišťka není tak hrozná. Volba restaurace byla jasná KOBE návrat po dvou letech. Ten návrat dopadl katastrofálně, ja si objednal polívku a nudle s krevety nebylo to tak hrozné kdyby to bylo levnější tak bych řekl fajn a asi bych se zdržel jakýchkoliv komentářů. Moje přítelkyně si objednala sushi 8x nigiri z lososem, 1ks za 90kč. Za tu cenu očekávám opravdu kvalitu, jenže na stůl jsme dostali něco co vubec nemělo chuť. Jen pro představu rozvařená rýže a opravdu tenký plátek lososa dalo by se říct že skoro průhledný. Omlouvám se že jsem tentokrát nedal žádné fotky, ale neměl jsem ani náladu něco fotit. Chápu že mají vysoký najem a že chtějí vydělat jenže tak se to nedělá. Mít vysoké ceny,ale kvalita mizerná=průser

Datum návštěvy: červen 2019
1  Poděkujte uživateli mi_ki2209.
Recenzováno: 24. února 2019

Po poslední ne příliš zdařilé návštěvě jsme chtěli restauraci dát ještě jednu šanci. Byla to šance opravdu poslední. Katastrofální chování personálu, který neustále s mobily v rukou stál u baru a o zákazníky v restauraci nejevil žádný zájem. Jídlo v porovnání cena-výkon hrůza! A na závěr nás celkem šokovala reklama, ležící na stole, na nedaleký "nejmenovaný" autosalon. Zřejmě majitel jedna a tatáž osoba?! Už se ani nedivíme, že restaurace víceméně zeje prázdnotou.

Datum návštěvy: únor 2019
2  Poděkujte uživateli pet_frankova.
Recenzováno: 5. září 2018

Protože mám ráda sushi, velmi ráda jsem do této restaurace chodila. Včera jsem jela se svou malou fenkou z návštěvy veteriny a nechtěla jsem ji nechávat v autě, protože jsem dostala chuť sushi a chtěla jsem si dát večeři.
Servírka vystartovala a ihned nás vyhodila, že vstup se psem je zakázán.
To mě opravdu udivilo, protože navštěvuji i mnohem více TOP restaurace a vždy se tam ke psům chovají vstřícně.
Na to, že byla restaurace zcela prázdná vzhledem i k vysokým cenám, řekla jsem si, jaký je důvod, že nás nemůže posadit třeba někam na kraj, nebo do kouta, když tam stejně nikdo nebyl. Podotýkám, že se jedná o malé plemeno. Tohle mi připadá jako za tvrdého socialismu - dogmatický přežitek, že pes patří na řetěz k boudě. Škoda. Více se už nezavítám a tuhle negativní zkušenost budu šířit i dále.

Datum návštěvy: září 2018
1  Poděkujte uživateli Janka J.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Sushi Noodles by Kobe Restaurants Brno, si také prohlíželi

Modřice, Jihomoravský kraj

Už jste navštívili Sushi Noodles by Kobe Restaurants Brno? Sdílejte své zkušenosti!