Recenzováno: 23. září 2019

Cestovali jsme s manželkou na krátký pobyt (2 noci) v pracovním týdnu. Hotel byl dost obsazený, služby byly výborné.
Výborné služby, čistota jak v ubytování, tak v restauraci a wellnessu. Skvělá dostupnost pokojů v depandancích autem, takže člověk nemusí tahat daleko kufry. Měli jsme pokoj 9A s vlastní saunou, nedalo se mu absolutně nic vytknout. Všude čisto, postele pohodlné, dostatek prostoru, aby se člověk cítil pohodlně. Snídaně výtečné, dobrý a dostatečný výběr. Neměli jsme polopenzi, objednávali jsme večeře z jídelního lístku, jídla výtečná, velmi chutná.
Vyzkoušeli jsme i společný wellness - velmi čisto všude. Lépe bych oddělil (závěsem) vstup do wellnessu od šaten a také masážní prostor od toho, kudy všichni chodí. Musí to působit "neintimně" a nepříjemně (masáž jsme ovšem neměli).

Datum pobytu: září 2019
Poděkujte uživateli Ivo J.
Recenzováno: 5. září 2019

Krásné prostředí,klid,nádherná příroda.Moc pěkné pokoje.Chutné jídlo.Ochotný personál.Určitě se někdy vrátímeV hotelu nebili žádné děti,což jsem uvítala velice pozitivně.Nejvíce se nám líbilo venkovní Welnes.

Tip ohledně pokoje: pokoj de luxe s vlastní saunou
Datum pobytu: květen 2019
Poděkujte uživateli janas886.
Recenzováno: 4. září 2019 prostřednictvím mobilu

Prostředí moc krásné, nabídka služeb na velmi dobré úrovni.
Personál vcelku příjemný.
Hotel je adult friendly, takže vás sice neruší děti, ale
narazili jsme na velmi hlučnou skupinu žen, které zde měly nejspíš team building, což nám zkazilo celkový dojem. Přesto, že do relaxační centra šlo odpočívat jen pár z nich, několik dalších se přišlo jen podívat a i zde jsme museli poslouchat hlasity hovor a smích. Zde jsme očekávali, že budou obsluhou upozorněni, ale nestalo se tak.
Hned první den chybělo mléko - nebylo tedy cappuccino, Red Bull, grenadine - omezený počet drinků, druhý den mléko doplněno. Led také obsluha restaurace neměla a letní bar, kde sice byl, už nefungoval.

I přes nedostatky jsme byli spokojeni, jedna se o opravdu překrásné místo.

Datum pobytu: srpen 2019
Poděkujte uživateli Petra K.
Recenzováno: 16. července 2019

Perfektní místo na relax!!! Služby perfektní, jídlo dobré, ubytování super, okolí hotelu krása!!! Doporučuji na webových stránkách zakoupit zvýhodněný balíček. Jediné mínus je, že od minulého roku zrušili/omezili pobyty s dětmi.

Datum pobytu: září 2018
Poděkujte uživateli Katyhajd.
Recenzováno: 26. dubna 2019

Náš velikonoční pobyt (cena 7.200/4 noci za osobu) rozhodně neodpovídal službám 4**** HOTELU. K ubytováni v apartmán / chatka tam nelze nic vytknout, patrový apartmán s verandou byl dobře zařízený. Vnitřek areálu vypadal dobře, ale okolí připomínalo staveniště včetně vjezdu do areálu. Polopenze .. to bych přirovnala k 2 cenové skupině a ne 4**** hotelu, bylo evidentní, že totálně šetří na jídle, při snídani nebylo nic doplňováno a když se člověk ozval, tak byl z toho číšník otrávený, večeře to bylo samé kuřecí maso nebo žebra (prostě to nejlevnější maso), ke svíčkové bylo nakrájené maso na tak tenké plátky, že byly průhledné. Další kapitolou byly masáže .. nejhorší zážitek v mém životě a že už jsem jich absolvovala nespočet. Masérky se při masáži vesele bavili mezi sebou, horkými baňkami mi spálila chodidla na nohách a na ruce, ve finále otevřeli okna a dveře a člověk ležel v průvanu .. za ty peníze hrůza a děs. Nejvíc ze všeho jsme si užili večerní relax v dřevěných kádích pod širým nebem.
Shrnutí .. totálně předražený pobyt a služby .. sem již nikdy více.

Datum pobytu: duben 2019
1  Poděkujte uživateli Jiřina F.