Recenzováno: 1. ledna 2020 prostřednictvím mobilu

Standardní ubytování, nic navíc. Přece nebudu (chtít) každý den bojovat o župan a trepky do wellness, poslouchat stále stejně vánoční CD do omrzení, a koukat na cedule kam smím a kam nesmím vstupovat pod dozorem kamer! Na golf ještě určitě přijedu, jenom aby to nebylo naposledy. Nemohl by mít ski resort lyžárnu, ... a hotel tohoto typu fitness jako standard? Moje zkušenosti říkají, ze ano . Pro mě tedy zklamání.

Datum pobytu: prosinec 2019
Poděkujte uživateli haedikx.
Recenzováno: 17. prosince 2019

Krásný resort uprostřed pěkné přírody..
Hotel na velmi vysoké úrovni včetně restaurace s výbornou kuchyní a velmi milým a ochotným personálem..
Pokoje útulné..S wellness jsme byli naprosto spokojeni včetně masáží.
Velmi rádi se sem znovu vrátíme a doporučujeme

Datum pobytu: prosinec 2019
1  Poděkujte uživateli Lenaplackova.
grundresort, Manager v zařízení Grund Resort GOLF&SKI, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 29. ledna 2020

Dobrý den paní Lenko,
děkujeme za Vaší milou recenzi, která nám potvrzuje, že se naše služby stále drží na vysoké úrovni.
Budeme se těšit na příští návštěvu v našem resortu.

Recenzováno: 11. listopadu 2019 prostřednictvím mobilu

Jakožto jeden z organizátorů charitativní golfové tour(sevencup-tour.cz) jsem organizoval závěrečný 3denní golfovový víkend s bezmála 40ti účastníků. Víkend se opravdu povedl a já nemohu nic jiného, než tento resort opradu doporučit nejenom golfistům, ale i všem ostatním. Grund resort obsahuje vše, co si nejenom golfista může přát.Kromě opravdu zajímavého golfového hřiště, které bylo ve výborné kondici, si hosté užili výborné jídlo, profesionální obsluhu a skvělé spa. Možná ceny, které jsou v této oblasti pro někoho drahé(Jak jsem četl v některých recenzích) pro mě a pro mnohé účastníky, naprosto přijetelné za vše co jsme dostali a co pro nás v resortu připravili. Děkuji ještě jednou celému týmu Grund resortu a těším se na zimní dovolenou, na kterou se již opravdu těším, protože už vím co mě čeká.
L.P.

Datum pobytu: září 2019
Poděkujte uživateli Lpetrzela123.

Dobrý den pane Petrželo,
děkujeme mnohokrát za Vaší milou recenzi, která nás i personál velice potěšila.
Budeme se těšit na další turnaj, popřípadě soukromý rodinný pobyt u nás.
S pozdravem,

Recenzováno: 19. září 2019

Po dlouhé době jsem zašel na oběd do restaurace hotelu v Grund resortu. Byl jsem docela natěšený, z minulosti vím, že zde dbali na skutečně kvalitní kuchyni, i když cenově na zdejší poměry trošku nad normu. jak komentovat - najedli jsme se. Dršťkovka z hlívy ústřičné ušla, i když byla trochu vodová na moje gusto - neškodilo by mírně zahustit kouskem chleba. Nadšení z objevu žemlového knedlíku s liškovým ragout bylo předčasné - knedlíky byly tuhé a lišky zmarněné - především nedochucené, omáčky málo, takže třetí půlku knedlíku ze čtyř už jsem ani nedojedl, protože bych se asi udávil. Lívanečky s borůvkovým žahourem nebyly zlé - trošku z nich však byl cítit přepálený olej. Přítel si dával výborný hovězí vývar a telecí řízečky s bramborem (ty prý průměr) K pití Birell Pomelo, káva Tonino Lamborghini by snesla nastavení nižší teploty v kávovaru - byla kyselá, možná přepálená. Obsluha byla rychlá a milá. Každopádně v kuchyni jsou zjevně možnosti ke zlepšení.

Datum pobytu: září 2019
Poděkujte uživateli Filip C.

Dobrý den Filipe,
děkujeme za Vaší recenzi, která nám pomáhá zkvalitnit naše šlužby.
Mrzí nás, že jste nebyl spokojen. Naše kuchyně dbá na čerstvost a kvalitu všech surovin a následných pokrmů. V tomto případě šlo pravděpodobně o selhání jednotlivce, to jsmě vyřešili změnou personálu.
Naše káva je 100% arabica, která je sama o sobě kyselejší a ne každému chutná.
Budeme se těšit na Vaší příští návštěvu a pevně věříme, že budete spokojen.
S pozdravem,

Recenzováno: 14. července 2019 prostřednictvím mobilu

Pobyt v GRUND RESORT golf & ski jsem si náležitě užil. Já, který vážím hodně přes 100kg jsem se po delší době setkal na hotelovém pokoji se sprchovým koutem ve kterém bylo i pro mne dostatek místa. Samozřejmě nesmím zapomenout na skvělý servis při snídani, obědě a také večeři. Děkuji všem, budu se rád na toto místo vracet.

Datum pobytu: červenec 2019
2  Poděkujte uživateli 618petrj.
grundresort, Provozní hotelu v zařízení Grund Resort GOLF&SKI, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 23. července 2019

Moc Vám děkujeme za krásnou recenzi. Jsme rádi, že jste byl u nás spokojen a budeme se těšit na Vaši další návštěvu.

S úctou Veronika Valášková - provozní hotelu