Recenzováno: 19. září 2020 prostřednictvím mobilu

Lokace hotelu je vynikající, krásná panoramata, vybavení je v pořádku, ale chybějící klimatizace v pokoji v horním patře je velký problém, hlavně když do oken páli většinu dne slunce a i přes závěsy je do noci v pokoji peklo a ani větrák to nezachrání. Golfové hřiště je zajímavé, jiné než většina hřišť kdekoli jinde.
Výběr na snídani je na několikadenní pobyt dostatečný, jen čerstvost a rozmanitost pečiva je někdy horší.
Wellness je menší, ale pokud tam není více lidi, tak naprosto dostatečný.
Vše výše zmíněné by se dalo překonat, byl jsem v Grundu po třech letech a celkem rychle se vrátila pachuť, proč jezdím do okolí do jiných hotelů.
Jedna směna personálu je naprosto profesionální, ale druhá je jedním slovem katastrofa. Navíc v nynější situaci by si tu měli hostů vážit a ne je mít za obtížný hmyz. Jedna recepční nad rámec doporučí věci, druhá naopak odsekává jak školačka při zkoušení. Podobně je to s personálem restaurace, o rychlosti se tu moc mluvit nedá, ale horší je chování na úrovni čtvrté cenové.
Prostředí je krásné, ale v okolí je dostatek kvalitních i cenově srovnatelných ubytování a pokud bych měl přijet příště, tak nejspíše jen na golf

Datum pobytu: září 2020
Poděkujte uživateli 131ladislavn.
Recenzováno: 3. září 2020

Krásné místo, výborná péče i kuchyně, příjemná a profesionální obsluha, idelální místo pro odpočinek. Oceňuji dobře vedený hotel i hřistě. Osobní zájem a péče majetele je v takových zařízeních vždy jasně znát. Rád přijedu znova. Tomáš Kubálek

Datum pobytu: srpen 2020
1  Poděkujte uživateli 610tomask.
Recenzováno: 24. července 2020 prostřednictvím mobilu

Ticho, klid, skvělá kuchyně, příjemná obsluha, wellness, 18 jamkové golfové hřiště i tréninkové plochy. Poblíž Hrádeček s legendární chalupou prezidenta Havla se stezkami pro pěší i cyklisty. Výhledy na Krkonoše jako bonus

Datum pobytu: červenec 2020
Poděkujte uživateli Extraordinary695139.
Recenzováno: 29. června 2020

Dēkuji za skvělou dovolenou. Jsem jak znovuzrozená, služby a servis byl skvělý. Opravdu jsme si odpočali. Wellness krásný, sauna nová, Potěšilo mě, že pro personâl není nic problêm. Že počtu * odpovídá nejen vybavení, ale i pėće o hosty:-)

Datum pobytu: červen 2020
Poděkujte uživateli Lenka H.
Recenzováno: 24. června 2020

V hotelu Grund Resort jsme měli svatbu. Hotel nás schopně organizačně doprovázel po celou dobu svatebních příprav. Nic nebyl problém, vše podle našeho přání. Hotel je výjimečný perfektně profesionálním, přátelsky naladěným a sehraným personálem. To v kombinaci se stylovým zařízením, dostatkem pokojů pro všechny svatební hosty, vynikající kuchyní a možností pronajmout si pro svatbu celý hotel včetně VIP salonku a wellness představuje dokonalou lokalitu pro svatby. Před svatbou i po jejím skončením jsme se setkávali pouze s férovým přístupem ze strany hotelu. Grund resort je obklopen nádhernou přírodou, kterou jsme ocenili nejen jako kulisu při fotografování. Příště přijedeme na dovolenou!

Tip ohledně pokoje: Aktivní dovolená
Datum pobytu: červen 2020
1  Poděkujte uživateli Martin_Anna_M.