“Fish and Guiness”
Recenze Nelly Kellys

Nelly Kellys
Recenzováno: 27. prosince 2017 prostřednictvím mobilu

Prijemny podnik, mila obsluha a vyborne pivo. Dal jsem si Guiness a Trautemberka + fish and chips. Pivo vyborne jidlo take ale zbytecne velke kousky ryb a moc testicka. Doporucil bych mensi kousky a trochu mene hutne testicko. Ale jinak super porce za fajn cenu. Doporucuji.

Poděkujte uživateli ladislavB1985.

Recenzováno: 3. prosince 2017 prostřednictvím mobilu

Příjemné prostředí, venkovní terasa, milý přístup. Jídlo bylo velmi dobré a levandulová domácí limonáda byla také úžasná. Těším se na další návštěvu!

Poděkujte uživateli Natalie Z.
Recenzováno: 18. října 2017

Hledali jsme místo na večeři a vybrali tuto sympatickou restauraci v irském stylu. Objednali jsme si žebra a byla vynikající! Víno a pivo dobré, obsluha rychlá a milá. Nemám co bych vytkla!

Poděkujte uživateli LenkaBlo.
Recenzováno: 30. srpna 2017 prostřednictvím mobilu

Super hospůdka v Irské stylu ze zahrádkou a i s dětský hřištem. Velký vyber piv a jídla. Kuchyn vyborná, možnost ubytovaní.

Poděkujte uživateli hypnowood.
Recenzováno: 13. srpna 2017

Příjemné místo k posezení v Trutnově. Obsluha ochotná, jídlo velmi dobré. Dali jsme si žebra - chuťově bez chyby, dokonce salát v obloze byl dochucený. Burger byl spíše průměrný, ale i tak jsme v Trutnově nic tak dobrého nečekali. Rozhodně doporučuji.

Poděkujte uživateli Marek W.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Nelly Kellys, si také prohlíželi

Trutnov, Královéhradecký kraj

Už jste navštívili Nelly Kellys? Sdílejte své zkušenosti!