“Nelly Kellys oběd ”
Recenze Nelly Kellys

Nelly Kellys
Recenzováno: 6. srpna 2018 prostřednictvím mobilu

Dneska jsme na dovolené zavítali do restaurace Hotel Nelly Kellys na steak a salát s roastbeef. Za mne to byl nejluxusnější steak co jsem zatím jedl. A že v poslední době jsem jedl v celku dost steaků. Takže velké bravo kuchaři, který steak dělal. Manžela si salát také velice chválila. Navíc je zde velmi příjemná a ochotná obsluha která se zajímala jestli máme všeho dostatek. Takže tuto restauraci vřele doporučuji.

Poděkujte uživateli Rostislav N.

Recenzováno: 6. srpna 2018

Dobré pivo, dobré jídlo, pěkné prostředí, příjemná obsluha, blízko centra, doporučuji návštěvu i ubytování

Poděkujte uživateli h0jna.
Recenzováno: 30. července 2018 prostřednictvím mobilu

Absolutně nejlepší restaurace v Trutnově a to jsme jich poblíž navštívili dost! Quessadilla s hovezim masem naprosto luxusní zážitek! Doporučuji a dávám 5 hvězd! Pokud znovu navštívíme město určitě se na jídlo vydáme zrovna SEM!

Poděkujte uživateli Zuzanka K.
Recenzováno: 13. července 2018 prostřednictvím mobilu

Strávily jsme v hotelu týden a byli jsme naprosto spokojeni.Pokoje pěkné,čisté a dobře vybavené.
Restaurace na malé město silně nadprůměrná,opravdu doporučuji dát si jejich žebra.

Poděkujte uživateli Scimitar76.
Recenzováno: 18. března 2018 prostřednictvím mobilu

Trhané hovězí top,ale cokoli z lístku výborné. Obsluha vynikající, rychlá, nevtíravá, příjemné prostředí

1  Poděkujte uživateli Ladislav N.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Nelly Kellys, si také prohlíželi

Trutnov, Královéhradecký kraj

Už jste navštívili Nelly Kellys? Sdílejte své zkušenosti!