“Dvoračka je trutnovská jistota”
Recenze Dvoracka

Dvoracka
Recenzováno: 13. března 2017

Restaurace Dvoračka je již léta vyhlášeným cílem nejen víkendových vycházek, ale i synonymem pro to, kde se lze kvalitně a rychle najíst za rozumné peníze v pracovní dny.
Kvalitní jídlo a rychlá obsluha jsou zde již zavedeným standardem.

Poděkujte uživateli kamiln67.

162081 recenzí

Recenzováno: 22. února 2017 prostřednictvím mobilu

Dnes jsme byli opět po roce na Dvoračkách na obědě s celou rodinkou včetně dětiček. Po lyžovačce parádní polívka ... hovězí vývar ... opravdu vydatná byla. Pak jsme měli směs v bramboráku, uzené se švestkovou omáčkou, vrabce se zelím a přírpdní plátek. Vše bylo opravdu moc dobré ... vše jsme snědli. Na Dvoračkách nám vždy chutná, rychlá kuchyně i obsluha. Na obědy a jídla jen doporučujeme !!!

Poděkujte uživateli Linda Z.
Recenzováno: 15. února 2017

Krásné a příjemné prostředí, dobrá kuchyně. Super procházka spojená s dobrým jídlem a relaxací.Restaurace se nachází na okrajové části Trutnova

Poděkujte uživateli iva1119.
Recenzováno: 17. ledna 2017

Zašli jsme zde na oběd a tak trochu jsme byli zklamání. Jídlo které jsme si vybrali, tak už nebylo. Vybrali jsme si jiné a donesli nám úplně jiné. Ach jo

Poděkujte uživateli Simona P.
Recenzováno: 18. prosince 2016

Příjemná restaurace na okraji města, dobré ceny, jídlo vynikající - vždy jsme si pochutnali na dobrém steaku či salátu.

Poděkujte uživateli Ondřej Z.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Dvoracka, si také prohlíželi

Trutnov, Královéhradecký kraj

Už jste navštívili Dvoracka? Sdílejte své zkušenosti!