“Super místo”
Recenze U Peti Buku

U Peti Buku
Kuchyně: Česká, Steaková restaurace
Recenzováno: 31. října 2017 prostřednictvím mobilu

Dobrá kuchyn, venkovni bazen, koně, hřiste na fotbal , beach volejbal, to vše a mnohem vic zde najdete. Doprava je hořší ale stojí to zato.

Poděkujte uživateli Daniel K.

Recenzováno: 25. července 2017 prostřednictvím mobilu

Samozřejmě nestandardní recenze, ale velmi se mi tu líbilo, prostředí, nádherně připravená hostina a i obsluha celkem stíhala :-)

Jídlo bylo velmi dobré. Ráda bych sem ještě někdy zajela třeba na oběd, ale z Prahy daleko...

Poděkujte uživateli Magdalena_Bebe.
Recenzováno: 15. července 2017

Byli jsme velice spokojeni. Nádherný areál pro odpočinek. Krásný penzion. Krásně vybavené pokoje. Restaurace super. Bazény , tenisové kurty, lezecká stěna. Grilovací terasa atd. Vřele doporučuji , byli jsme moc spokojení.

Poděkujte uživateli ivanapiskackova.
Recenzováno: 28. června 2017

Hezké prostředí, kvalitní jídlo za rozumné ceny, rychlá obsluha, když se objeví problém, tak je rychle vyřešen.

Poděkujte uživateli kamiln67.
Recenzováno: 17. července 2016 prostřednictvím mobilu

Vše na výbornou.. Spokojenost jak s jídlem tak s obsluhou.. Klidné místečko na příjemné posezení s přáteli...

Poděkujte uživateli Radka P.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo U Peti Buku, si také prohlíželi

Trutnov, Královéhradecký kraj

Už jste navštívili U Peti Buku? Sdílejte své zkušenosti!