“Potěšení pro oči i bříško”
Recenze Up RADNICE

Up RADNICE
Recenzováno: 18. prosince 2016

Při naší poslední návštěvě jsme měli vynikající vepřovou panenku, jako předkrm nakládané uzené rybičky a domácí limonádu. Všechna jídla byla na talíři moderně prezentována a chuťově byla vyladěna k dokonalosti. Určitě se sem někdy rádi vrátíme.

Poděkujte uživateli Ondřej Z.

Recenzováno: 13. listopadu 2016 prostřednictvím mobilu

Příjemné posezení s přáteli. Večeře byla vynikající. Obsluha i interiér na úrovni. Taková luxusnější restaurace v Trutnově. Pro nás běžné lidi, bylo trochu matoucí pojmenování některých jídel pomocí moderních názvů. Jídlo opravdu chutné a dezert celý večer krásně zakončil. Měli jsme i vynikající Svatomartinské víno. Na poměry Trutnova se jedná o dražší restauraci. Pokud hledáte něco lepšího, můžu doporučit.

Poděkujte uživateli Dan B.
Recenzováno: 30. října 2016

Vynikající jídlo za bezkonkurenční ceny. Vřele doporučuji ochutnat i dezert a jednu z několika desítek druhů kávy.

Poděkujte uživateli sadkovag.
Recenzováno: 28. října 2016

V srpnu jsme restauraci navštívili ve večerních hodinách po náročném hledání dobrého podniku k lehkému povečeření. Byli jsme mile překvapeni. V restauraci bylo minimum návštěvníků. Dobrá svíčková a dezert, ke kterému nemám slova-nugátový dortík. Jediná výtka k vodě, kterou nám donesli a byla cítit chemičností. Tu nám tedy vyměnili ale už beze slov, že obyčejnou vodu mění za vodu za 80kč.

Poděkujte uživateli Tereza S.
Recenzováno: 29. září 2016

Personál nepříjemný, neproškolený, neví ani ze které strany nosit talíře, a to by měli vědět, když to má být "lepší restaurace". Jídlo předražené a za tu vysokou cenu ani nestojí. Pro mě byla návštěva zklamáním

Poděkujte uživateli denisakarlikova.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Up RADNICE, si také prohlíželi

Trutnov, Královéhradecký kraj

Už jste navštívili Up RADNICE? Sdílejte své zkušenosti!