“Francouská restaurace zrušena”

Kuchyně: Francouzská, Česká, Mezinárodní
Vhodné pro: Romantický
Možnosti stravování: Večeře
Recenzováno: 23. srpna 2015

V této restauraci už bohužel Francouzkou kuchyni již neochutnáte. Byla zrušena. Nadále funguje jako regionální kuchyně.

1  Poděkujte uživateli MrCejcha.

Recenzováno: 29. října 2014

Predpokladam, ze predesle recenze si pise sam majitel, restauraci jsme navstivili na rychlou veceri, bohuzel jsme na hlavni jidlo cekali pres 60 min. a jidlo naprosto prumerne. Prostredi a celkove vybaveni podle me neodpovida stylu restaurace ktery o sobe hlasi. Chapu ze na Trutnov mozna dobre, pro narocnejsiho cloveka naprosty prumer.

• Atmosféra
1  Poděkujte uživateli Helena O.
Recenzováno: 6. října 2014

První setkání s babičinou restaurací ve francouzském stylu proběhlo ještě v České Skalici. Byla jsem uchvácena. Když jsem byla pracovně v Hradci Králové a vraceli se s kolegyní z práce, nebyl pro nás problém si zajet několik kilometrů dál a jít tam na večeři. Protože večeře u babiček byla prostě jedna z nejlepších možných odměn.
Specifikovala bych to jako hlubokou a účinnou terapii jídlem. Jídlo - jakožto nástroj naplnění libosti těla a obsluha - prostředek, který vám dovolí uvolnit napětí a stres. Vnímání světa se scvrkává do prostoru restaurace a podléháte časové distorzi, protože nechcete, aby jste se museli zvednout. Mé soustředění se přesunulo z hlavy, do úst a břicha - příjemné, zkuste to ;-).

A dnes, můžu i na oběd nebo úchvatný víkendový brunche, protože se babičina zahrádka přesunula do Trutnova....

ps.: myslím, že místní obyvatelé vůbec netuší, že tu mají takový poklad.

• Atmosféra
Poděkujte uživateli Zdeňka J.
Recenzováno: 7. září 2014

Při příležitosti 14i letého výročí jsme si zarezervovali místo na večeři. Byli jsme vřele přivítáni a naše strávené chvilky byly opředeny mnoha překvapeními - laskonky ve tvaru srdéček, kytička pro partnerku, elixír, jahody v čokoládě a o ochutnávce gastronomické nabídky ani nemluvě. Obsluha bezvadná!!! Jedním slovem SUPER! Přátelská, usměvavá, rodinná atmosféra! Mořské plody a šneci bezva!

• Atmosféra
1  Poděkujte uživateli Titi M.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Babiččina Zahrádka - Le Jardin De Grand-Mère, si také prohlíželi

Trutnov, Královéhradecký kraj

Už jste navštívili Babiččina Zahrádka - Le Jardin De Grand-Mère? Sdílejte své zkušenosti!