“Normální pizza”

Pizzeria la Piazza
Recenzováno: 15. listopadu 2017 prostřednictvím mobilu

Příjemné prostředí, bezproblémová obsluha. Pizza by se sice úplně italská nazvat nedala, jedl jsem lepší, ale také jsem jedl podstatně horší. Není proč nenavštívit.

1  Poděkujte uživateli retbox.

Recenzováno: 7. listopadu 2017

Moc hezka restaurace v italskem stylu..jeji inteier je velmi prijemny a pohodlny.Pizza i pasta vynikajici

Poděkujte uživateli damianbodziacki.
Recenzováno: 12. října 2017 prostřednictvím mobilu

Restauraci jsme navštívili na základě dobrých recenzí na tripadv. Teda absolutně nechápu jak někdo může říct že tady dělají výbornou pizzu. To opravdu nedělají! Pizza naprostý podprůměr, s italskou pizzou to nemá nic společného. Obsluha fajn.

Poděkujte uživateli ivox711.
Recenzováno: 29. září 2017 prostřednictvím mobilu

Super prostředí. A opravdu nejlepší špenátová pizza co jsem kdy měla. A taky špenátové lasagne, ale bohůžel už je prý nemají v jídelním lístku.
Jen nemůži se psem.

Poděkujte uživateli Katey H.
Recenzováno: 29. září 2017 prostřednictvím mobilu

Výborná volba! Začal jsem rajčatovou polévkou, která byla do 3 minut na stole, velmi chutná. Velmi brzy po polévce jsme dostali hlavni jídlo. Testoviny skvele. Personal velmi příjemný a profesionální, vyšli vstříc kdyz jsem chtěl poloviční porci pro dospělého. Interier velmi utulny a cisty. Nenapadá me nic, za co bych body strhl!

Poděkujte uživateli 318michalb.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Pizzeria la Piazza, si také prohlíželi

Trutnov, Královéhradecký kraj

Už jste navštívili Pizzeria la Piazza? Sdílejte své zkušenosti!