“Hezké”
Recenze Up MÁJ

Up MÁJ
Popis: Up MÁJ je moderní restaurací nacházející se na střeše v centru Trutnova. Up MÁJ byl otevřen v roce 2011 a od té doby se stal jednou z nejlepších trutnovských restaurací. Vaříme pouze z čerstvých surovin a našim hlavním cílem je aby naši zákazníci zažili "Kulinářský zážitek".
Recenzováno: 1. listopadu 2017 prostřednictvím mobilu

Hezké prostředí v centru trutnova , zahradka na střeše obchodniho domu, super vyhled, chutna jidla a přijemná obsluha.

Poděkujte uživateli Daniel K.

Recenzováno: 6. září 2017

Restauraci navštěvuji celkem často, nikdy jsem nebyl zklamaný čerstvými zákusky a vynikající kávou. Mimo klasické druhy kávy zde nabízí i speciální druhy, včetně Kopi Luwak. Příjemná obsluha a krásné prostředí na střeše obchodního domu.

Poděkujte uživateli MrCejcha.
Recenzováno: 28. srpna 2017

Netradiční prostředí na střeše obchodního domu, v čistém a moderním prostředí, výborná jídla a velké porce. Profesionální obsluha, snad jen úsměvem by nemusela tolik šetřit, Chápu však , že po celodenní námaze nemusí být k veselí vždy důvod. Celkově nadprůměrné, výborný zážitek

Poděkujte uživateli 123puki.
Recenzováno: 19. června 2017

Restaurace je v posledním patře místního obchodního centra. Nahoru se vyvezete výtahem a je možnost posedět a poobědvat na zahrádce na střeše. Jídla jsou poměrně chutná, porce spíš malé. Obsluha sice pozorná, rychlá, ale často vám vylejí kafe, sos z talíře atd. Omluví se ale kazí to trochu dojem. Jinak je pohoda že člověk nejí na rušné ulici ale v klidu nahoře nad městem.

Poděkujte uživateli jirkazajda.
Recenzováno: 23. února 2017

Dnes jsme navštívili Up v OD Máj v Trutnově. Známe tuto kavárnu / restauraci již od jejího vzniku. Je pravda, že v Trutnově jsme jinde dobré a nepříliš přeslazené zákusky a dortíky nenašli. Dnes jsem si dala tvarohový dort ... opravdu tvaroh a nic víc, jednoduché, prostě paráda !!! Manžel si dal belgický dort ... čokolády opravdu mnoho. A jelikož manžel nemůže mléko, byla toto snad jediná volba, co mohl, Ale vůbec úspěch, že jsme něco našli !!! ;) V Trutnově a vůbec v kavárnách kdekoli je problém opravdu bez mléka něco najít a pochutnat si. Takže za zákusky 1 podtržená. Ani čaj neměl chybu ... zázvorový s medem a mátový ... opět z čerstvých ingrediencí ... tak to má být.
Dnes jsme si tedy moc pochutnali. Rychlost obsluhy byla také slušná, takže si na nic stěžovat nemůžeme ;)
Vaří zde i jídla .... to jsme dnes nevyzkoušeli.

Poděkujte uživateli Linda Z.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Up MÁJ, si také prohlíželi

Trutnov, Královéhradecký kraj

Už jste navštívili Up MÁJ? Sdílejte své zkušenosti!