Zámek Mělník
Č. 2 z 13 zařízení v kategorii aktivity – Mělník
Příjemný zážitek na Mělníku

Recenzováno: 5. srpna 2020
hvezdajasna
Jeden z dalších hezkých zámků

Recenzováno: 23. června 2020
Obycejny_cestovatel
Česká republika

Recenzováno: 5. srpna 2020

Zámek je hezký, udržovaný,lze potkat i majitele. Příjemný je personál v pokladně i ten provázející. Ačkoliv jsme z daleka, vždy při návštěvě Mělníka zámek nevynecháme, ať už s prohlídkou, nebo se jen stavíme. Za zmínku stojí i Karlova vyhlídka, odkud se lze pokochat jak pohledem na soutok Vltavy a Labe, tak na horu Říp

Datum zážitku: červenec 2020
2  Poděkujte uživateli hvezdajasna.
Recenzováno: 3. července 2020

firemní akce - návštěva sklepení, Mělník máme rádi! Kousek od Prahy, fajn lidé, ochutnávka super, krásný výhled...restaurace byla zavřená

Datum zážitku: červen 2020
Poděkujte uživateli Misulka44.
Recenzováno: 23. června 2020

Pokud se rozhodnete navštívit město Mělník, rozhodně nevynechejte návštěvu samotného zámku. Ten je nejenom příjemný na pohled, ale také dokáže zaujmout svým vnitřkem.

My jsme zámek navštívili krátce po rozvolňování bezpečnostních opatřeních z důvodu pandemie, přesto jsme si prohlídku dokázali užít. Jak samotné pokoje, kaple, sály a historie byli velmi zajímavé. Cena vstupného pro dospělého je cca 140 Kč, což si myslím že je optimální, hlavně, když nakonec prohlídka trvala hodinu a půl. :)

Kromě prohlídky si můžete užít zámeckou restauraci či cukrárnu, ale ani na jedno nám nezbyl čas, takže nemohu soudit. Kromě nádvoří a stravovacích prostor můžete si zajít za zámek, kde je výhled na vinici a soutok řek Labe a Vltavy. Za krásného počasí je zde skvělý výhled.

Datum zážitku: červen 2020
Poděkujte uživateli Obycejny_cestovatel.
Recenzováno: 12. února 2020

Naprostá hrůza, vše ulámané, neudržované a ty WC - zážitek. Myslím, že cizinci musí být ještě ve větším šoku.

Datum zážitku: červen 2019
Poděkujte uživateli cdefabcv.
Recenzováno: 5. ledna 2020

Zámek vlastní pan Lobkowitz, dobré je navštívit hezké nádvoří, kde se konají příležitostně rlůzné akce. Ve sklepeních lze objednat degustaci vín (komentovanou) a též prohlídku zámku. Za zmíňku určitě stojí cukrárna a vinárna, z jejichž prostor je překrásný výhled na soutok Labe a Vltavy. Akorát počítejte s vyššími cenami.

Datum zážitku: prosinec 2019
Poděkujte uživateli martinasem.