“Oběd”

Restaurace Pobuda
Recenzováno: 24. listopadu 2019

Výborné jídlo, přijatelné ceny, rychlá a velmi sympatická obsluha. Příjemné prostředí. Mohu jen doporučit!

Poděkujte uživateli gurmanvyletipokraji.

Recenzováno: 3. listopadu 2019 prostřednictvím mobilu

Výborný jelení guláš, lahodný segedín, skvělé lívance. Dobré pivo 13 Pobuda. Nečekali jsme dlouho. Příjemné prostředí a pozorná obsluha.

Poděkujte uživateli 266paveln.
Recenzováno: 10. srpna 2019 prostřednictvím mobilu

Hezke prostredi, dreveny prostorny interier. Potesil me toceny Birell bez prichute za priznivou cenu. Espresso vyborne-silne, kratke a lahodne. Ale! Objednala jsem si caj z cerstveho zazvoru a donesli mi ho jiz oslazeny asi kilem cukru. Fuuuj. Odkdy se caj sladi automaticky? Kdyby setrili cukrem, byla bych stastnejsi.

Poděkujte uživateli Pepka007.
Recenzováno: 6. července 2019

Obyčejné jídlo jako bramborové knedlíky se špenátem a vepřovou pečení by uvařili lépe i ve školní jídelně. Navíc jídlo bylo studené a cena 155 Kč ani náhodou neodpovídala kvalitě. Znovu bychom tuto restauraci kvůli jídlu nenavštívili.

Datum návštěvy: červenec 2019
Poděkujte uživateli H6661WXpavelk.
Recenzováno: 12. května 2019 prostřednictvím mobilu

Po přečtení recenzí jsem váhal a udělal jsem dobře, že jsem jim moc nevěřil. Skvělá obsluha, rychle jsme dostali pití i jídlo. Je nás šest. Všem chutná.

Datum návštěvy: květen 2019
Poděkujte uživateli MilanPavelka.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Restaurace Pobuda, si také prohlíželi

Mělník, Středočeský kraj

Už jste navštívili Restaurace Pobuda? Sdílejte své zkušenosti!