“Rozhodně stojí za vyzkoušení ”

Pizzéria a Cukráreň Mimosa
Recenzováno: 31. prosince 2019 prostřednictvím mobilu

Výborná káva, výborné dorty, v létě skvělá zmrzlina. Prostředí útulné, čisté. Obsluha ochotná. Vřele doporučuji!

Datum návštěvy: prosinec 2019
Poděkujte uživateli Holko.

Recenzováno: 29. listopadu 2018 prostřednictvím mobilu

Byl jsem večer jen na kávě, ale neodolal jsem baklave, která byla pro mě skvělá. Káva byla taková jaká má být v takové restauraci, dobrá, servírována s trochou vody, dvěma cukry a protože jsem si nepřál mléko tak samozřejmě bez mléka (v některých restauracích na přání nedbají a mléko přinesou a samozřejmě naúčtují).
Obsluha byla příjemná a čiperná.
Pokud v Turčianských Teplicích na kávu a baklavu tak mohu doporučit.

Datum návštěvy: listopad 2018
Poděkujte uživateli MisaKulicka.
Recenzováno: 26. srpna 2018

Nalákali jsem se na italskou kuchyni. Jídlo vcelku nebylo špatné, domácí limonády nám chutnaly. Problém byla obsluha - čekali jsme a čekali. Zejména na účet. Nakonec jsme šli zaplatit k pultu. Absence jakéhokoliv alkoholu vskutku zajímavý koncept, ale možná bych do sortimentu zařadil nějaká lehká středomořská vína a třeba nealko pivo, možná i nějaký radler...

Datum návštěvy: srpen 2018
Poděkujte uživateli krcmarmiroslav.
Recenzováno: 11. července 2018 prostřednictvím mobilu

K jidlu jsme si objednali houbove rizoto a spagety ala carbonara.Obe jidka byla opravdu vyborna a hezky naservirovana.Vynikajici k nim byla domaci boruvkovo lecanduliva liminada.Byla o neco drazsi,ake byla opravdu vyborna.(cca 3 eura)Velmi se mi libilo utreni stolu po kazdem zakaznikovi.Melo by to byt standartem vsude,ale neni to bohuzel tak.Ledova kava s vybornou pravou ,,neumelou,,skehackou take nemela chybu.Visnovy dort mel trochu zvlastni krem a mela jsem z neho trochu pocit ,,umele,, slehacky.Ale nevim to jiste.Restauraci urcite doporucuji

Datum návštěvy: červenec 2018
Poděkujte uživateli 689monikag.
Recenzováno: 9. května 2018

Výborná cukrárna na pěší promenádě. Veliký výběr zákusků, zmrzliny i jídel. Dostatek jak venkovních tak vnitřních míst

Datum návštěvy: září 2017
Poděkujte uživateli Stanislav E.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Pizzéria a Cukráreň Mimosa, si také prohlíželi

Turcianske Teplice, Žilinský kraj
Turcianske Teplice, Žilinský kraj

Dolny Harmanec, Banska Bystrica Region
Velka Causa, Trencin Region

Už jste navštívili Pizzéria a Cukráreň Mimosa? Sdílejte své zkušenosti!