Spa Hotel Velka Fatra
Guest House Frizzante(Turcianske Teplice)
Penzion Anesis(Turcianske Teplice)
Apartmany Orava(Turcianske Teplice)
Penzion Panda(Turcianske Teplice)
Ubytovanie Nadka(Turcianske Teplice)
  • Wi-Fi zdarma
SPA Hotel Royal Palace(Turcianske Teplice)
Booking.com
Hotel Krym(Turcianske Teplice)
  • Wi-Fi zdarma
  • Bazén
Garni Hotel Sonata(Turcianske Teplice)
  • Bar/salónek
Penzion Adria(Turcianske Teplice)
Penzion Anjel(Turcianske Teplice)
Recenzováno: 13. října 2016

V posledním zářijovém týdnu jsem strávil s rodinou relaxační pobyt v hotelu Velká Fatra v Turčianských Teplicích na Slovensku.Pobyt byl velmi přijemný, pokoj s příslušenstvím a balkonem byl s vanou a vyjma televize LCD a chladničky,byly k dispozici také župany.V ceně pobytu mají dospělé osoby v ceně pobytu denně
2 procedury dle vlastního výběru.Mimo to je v ceně denně 1x vstup do termálního bazénu Olympik a do fitness.V rámci pobytu jsou k dispozici 3 vstupenky do Aquaparku na 3 hodiny.Je vzdálen od hotelu 3 minuty chůze.Je tam k dispozici část spa(vířivka dva teplé bazény35-38 stupňů C teplé),v aquaparku jsou 2 tobogány,2 bazény,1 s divokou řekou a velká vířivka.Jsou zde 3 občerstvení,útrata se nahrává na hodinky a platí se při odchodu.
Stravování v hotelu Velká Fatra je velmi dobré kvalitě,vše v bufetových stolech(u oběda a večeře výběr z 5-6 jídel.K pití zdarma voda s citronem nebo pitná voda.Lze si koupit pití z nápojového lístku za hotové.K obědu je zákusek,k večeři ovoce.
Součástí hlavních jídel je salátový bufet,k snídani jsou v ceně nápoje a džus.
Ochota personálu je zde na nebývale vysoké úrovni.
U hotelu je velký lázeňský park,v okolí jsou tři supermarkety pro doplňkový prodej a řada občerstvoven.Nádraží,kam příjíždí rychlík ze Žiliny je cca 10 chůze po rovině.
S pobytem jsem byli velmi spokojeni a určitě se sem znovu vrátíme.

Tip ohledně pokoje: v noví části hotelu jsou všechny pokoje dobré
  • Datum pobytu: září 2016, cestoval(a) s rodinou
2  Poděkujte uživateli 333pavel.
Recenzováno: 18. dubna 2016

Hotel Velká Fatra je příjemný, čistý s milou obsluhou. Poskytované služby jsou na vysoké úrovni.Stravování velmi chutné s velkým výběrem jídel, jak dietních, tak také ze slovenské kuchyně.Okolí hotelu nabádá k procházkám a relaxaci. Aquapark je celkem hlučnější, avšak čistý a dá se zde najít místo k relaxaci.

• Datum pobytu: srpen 2015, cestoval(a) v páru
Poděkujte uživateli Vladka P.
Recenzováno: 6. listopadu 2014

V hotelu jsme strávili 3 noci s plnou penzí. Jídlo bylo velmi dobře upravené, výborné chuti.Velmi jsme ocenili pitnou vodu k jídlu zdarma. Strava byla v dostatečném sortimentu. K snídani by bylo vhodné nabízet větší velikost hrnků na čaj.
Vybavení pokojů je v moderním stylu, úklid OK.Odsávání na toaletě a v koupelně též funguje bez problémů.
Návštěva Aquaparku byla velmi příjemná a splnila naše očekávání.Využívali jsme hlavně zonu SPA - teplé relaxační bazény s minerální léčivou vodou 33 a 38st..Venkovní bazén se skluzavkou (s chlorovanou vodou) je vhodnější spíš v letním období,na koupání v zimě je teplota vody poměrně nízká.
Vstupní hala hotelu je dost neútulná, působí dojmem většího zdravotního střediska nebo polikliniky.Pohybuje se zde větší počet pacientů docházejících na procedury v přízemí hotelu.V klidnějších částech společných prostor přízemí, která jsou vyhrazena pro občerstvení nebo odpočinek bych očekávala větší investice do koberců a pod.Prostory působí velmi studeně a neútulně jako čekárna na nádraží.Odpovídají spíše **.
Nejhorší zkušenost však byla s recepcí balneo provozu.Střídali se zde otrávené,nepříjemné zaměstnankyně, které podávaly nepřesné nebo špatné informace, reklamace řešily neochotně až arogantním způsobem. Jejich chování bylo naprosto neslučitelné s deklarovanou úrovní *** až **** hotelu, kde za nocleh zaplatíte od 2tis za osobu a noc!!! Dle sdělení hotelové recepce (zde velmi příjemné chování) neměly tyto zaměstnankyně nic společného s hotelem.
Vzhledem k této velmi špatné zkušenost bychom hotel již znovu nenavštívili,byť se nám pobyt v teplé léčivé vodě líbil.Nestojíme o to, aby nám někdo kazil naší krátkou dovolenou svým neslušným chováním a špatnou náladou.

Tip ohledně pokoje: Pokoje v nové části hotelu jsou světlejší směrem k aquaparku a parku. V zimě bych je spíše preferovala.
  • Datum pobytu: listopad 2014, cestoval(a) s rodinou
6  Poděkujte uživateli jitkakoch.
Recenzováno: před 1 týdnem

• Datum pobytu: květen 2018, cestoval(a) sólo