Maly Rozsutec
Skvělá turistika

Recenzováno: 24. června 2019
201nikolas
Karviná, Česká republika
Nádherný a zároveň děsivý zážitek, ale ten výhled za to stojí

Recenzováno: 6. listopadu 2018
Jitka M

Recenzováno: 24. června 2019 prostřednictvím mobilu

Šli jsme Jánošíkovi diery a Malý rozsutec. Jako celodenní výšlap perfektní. Kvůli nepříznivému počasí nebyl výhled úplně top, ale zážitek z lezení po skále úžasný ☝️

Datum zážitku: červen 2019
Poděkujte uživateli 201nikolas.
Recenzováno: 6. listopadu 2018

Nádherný a zároveň děsivý zážitek, ale ten výhled za to stojí. Pro nás, co nesnášíme výšky to byl trochu silný zážitek, ale nelituji, stálo to za to. Krásná krajina, pohádkové výhledy. A ten pocit, když konečně slezete dolů a máte to za sebou je k nezaplacení ....

Datum zážitku: listopad 2018
Poděkujte uživateli Jitka M.
Recenzováno: 30. září 2018

Kolem kopce vede trasa ze sedla Medziroszutce při návratu z Horných dier. Výstup je náročnější, zejména horní část s řetězy. Nahoře jsou krásné výhledy na okolí.

Datum zážitku: září 2018
Poděkujte uživateli F_Dobrota.
Recenzováno: 10. července 2018

Šla jsem na MR v bosobotech, a šlo se velmi dobře. Když je nahoře více lidí,člověk si musí dávat větší pozor. Trochu to na kamenech klouže. S malými dětmi bych tam nešla, s většími už asi jo, pokud jsou pohybově zdatníé.

Datum zážitku: květen 2018
Poděkujte uživateli anna0v.
Recenzováno: 7. února 2018 prostřednictvím mobilu

Rozhodne doporucuju, sice vyslap byl pro deti dost narocny, kazdopadne sjezd po zadku se jim moc libil. Dospeli se zato kochali krasnym vyhledem do okoli

Datum zážitku: únor 2018
Poděkujte uživateli VeronikaS1867.