“Výborná pizza”
Recenze Pizzeria Italy

Pizzeria Italy
Kuchyně: Pizza
Recenzováno: 29. prosince 2019 prostřednictvím mobilu

Příjemné, útulné prostředí. Pec na pizzu v blízkosti hostů - člověk vidí jak se pizza připravuje. Pizza výborná.
Obsluha super. Slečna zvládala obsluhovat pec i hosty :).

Datum návštěvy: prosinec 2019
Poděkujte uživateli Veronika P.

Recenzováno: 6. května 2019

Na základě recenzí jsme se vydali do pizzerie Italy. Evidentně je velmi oblíbená u místních a provozuje také rozvoz a pizzu s sebou. Při příchodu jsme byli vyrozuměni, že právě kvůli shonu budeme na pizzu čekat až 1 h. Řekli nám o tom, takže ok a možná to nakonec bylo i kratší čekání. Pizza byla velmi dobrá a bohatě obložená. Na čepu místní pivo Vršky z vysokohorského pivovaru. Ceny za pizzu od 5-8eur.

Datum návštěvy: květen 2019
Poděkujte uživateli Michaela1324.
Recenzováno: 10. února 2018 prostřednictvím mobilu

Podle ohlasnych recenzi jsme nemohli minout tuto pizzerii, az na miste jsme zjistili, ze je v provozu pouze pa-ne. Nevadi, pockali jsme si a nelitujeme. Je pravda, ze jsme zrovna vychytali nejvetsi provoz, nejvice lidi, nejvice rozvozovych objednávek. Slecna nas dopredu varovala, ze budeme cca 1,5h cekat. Ale i tak jsme si opet pockali. Pizza spravne udelana a ochucena, vinko lahodne, prostory moc prijemne - krb a drevenicka. Rozhodne doporucuji navstivit.

Datum návštěvy: únor 2018
Poděkujte uživateli VeronikaS1867.
Recenzováno: 28. ledna 2018 prostřednictvím mobilu

Do teto restaurace uz jezdime pres 10 let... Pizza je proste nejlepsi... Hlavne valasska... Nadherne rodinne prostredi...

Datum návštěvy: leden 2018
Poděkujte uživateli Konyy.
Recenzováno: 31. prosince 2016 prostřednictvím mobilu

Úžasná a milá obsluha (bezkonkurenční, jedna z nejlepších co jsem zažil), skvělá pizza připravená v kamenné péči, lidové ceny, stylové prostředí, jedním slovem SUPER!!! Moc doporučuji, chyba nenavštívit.

Datum návštěvy: prosinec 2016
Poděkujte uživateli H798TKmartinf.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Pizzeria Italy, si také prohlíželi

Terchova, Žilinský kraj

Už jste navštívili Pizzeria Italy? Sdílejte své zkušenosti!