“Naprosto skvělá restaurace, stylová s výbornou kuchyní”

Terchovska Koliba Diery
Kuchyně: Středoevropská
Recenzováno: 27. listopadu 2019

Výborná kuchyně, restaurace stylová, posezení velmi příjemné, rozhodně se tady člověk skvěle nadlábne po náročném výstupu.

Poděkujte uživateli 796jitkam.

Recenzováno: 6. září 2019 prostřednictvím mobilu

Stylová koliba hned u Jánošíkových dier. Sympatická obsluha a jednoduše nejlepší jídlo ať už si dáte cokoliv! Jednoznačně nejlepší halušky v Těrchové. Nedávejte si hlavní jídlo a dezert, jelikož dezert je hlavní jídlo č.2. Nedá se to sníst :). Rozhodně doporučuji.

Datum návštěvy: září 2019
1  Poděkujte uživateli srrpic.
Recenzováno: 21. srpna 2019 prostřednictvím mobilu

Příjemná koliba kde jsem se zastavila na oběd. Milá obsluha a můžu říct že už dlouho jsem nejedla lepší kapustnici.

Poděkujte uživateli siminka155.
Recenzováno: 24. června 2019 prostřednictvím mobilu

Pokud se chcete dobře najíst po dobré túře přes Jánošíkovi diery a Málem rozsutci tak vřele doporučuji. Obsluha velmi příjemná, jídlo skvělé. Já měla typické slovenské halušky s brynzou a moc jsem si pochutnala. K tomu výborná domácí limonáda ceny přijatelné, platit se dá i kartou.

Datum návštěvy: červen 2019
Poděkujte uživateli 201nikolas.
Recenzováno: 10. května 2019 prostřednictvím mobilu

Pokud se chcete najíst při výletu do Jánošíkových dier, tak určitě tady. Výborné jídlo, speciální kredit patří skvostným polévkám (já měl fazolačku). Kvalita obsluhy lehce proměnlivá, ovšem vždy milí a příjemní. Zvenku nic moc, interiér však vymazlený a útulný. Domácí ovocný čaj, a i černý (sypaný!), příjemně potěšil a zahřál a přinesl pochvalné komentáře přítomných dam.
Přijdeme opět.

Datum návštěvy: květen 2019
Poděkujte uživateli michalkW2947LL.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Terchovska Koliba Diery, si také prohlíželi

Zazriva, Žilinský kraj
Terchova, Žilinský kraj

Už jste navštívili Terchovska Koliba Diery? Sdílejte své zkušenosti!