Janosikove Diery
Č. 1 z 16 zařízení v kategorii aktivity – Terchova
Krásná příroda.

Odpolední procházka zasněženou krajinou byla velmi hezká, ale také trochu adrenalinová. Stojí za to... přečíst další informace

Recenzováno: 29. prosince 2019
Veronika P
Dobiti na 100%

Recenzováno: 28. srpna 2019
risicovadasa

Recenzováno: 1. října 2019

Nezapomenutelny zazitek,krasna priroda,jsem rada,ze jsem toto misto navstivila.Zaroven jsem prekonala sama sebe.S detmi bych asi po narocne ceste nesla.

Datum zážitku: září 2019
Poděkujte uživateli Nataša P.
Recenzováno: 28. srpna 2019 prostřednictvím mobilu

Úžasná příroda, mnoho tras - s menšími dětmi lze zvolit ty jednodušší, sportovní i rekreační vyžití. Těšíme se na příští návštěvu.

Poděkujte uživateli risicovadasa.
Recenzováno: 21. srpna 2019 prostřednictvím mobilu

Skvělá procházka. Byli jsme přes týden , takže nebylo ani moc lidí. Počasí zatahnute. S dcerou 7 let jsme měli velký okruh. Jak Dolni diery tak i horní. Je pravda že u Horních jsem se u řetězů zapotila a měla místy až strach jestli to dcera zvládne. Ale nakonec jsme zdolali krásných 15 km.

Poděkujte uživateli siminka155.
Recenzováno: 9. srpna 2019

Krásný, ale fyzicky náročný výlet, obzvlášť když je mokro. Je třeba si vzít vhodnou obuv a vybavit se do každého počasí. Trasu zvládnou i děti.

Datum zážitku: srpen 2019
Poděkujte uživateli Lenka G.
Recenzováno: 23. července 2019 prostřednictvím mobilu

Krásná příroda, možnost i lehčí cesty pro rodiny s malými dětmi, šla jsem obě trasy a po žebříkách je mnohem hezčí, ale i náročnější. Doporučuji, ale jít hned ráno, jak se objeví sluníčko, v lese je pak hodně dusno.

Datum zážitku: červenec 2019
Poděkujte uživateli 267martinak.