Janosikove Diery
Č. 1 z 18 zařízení v kategorii aktivity – Terchova
Trochu náročnější turistika, ale stojí za to!

Trochu náročnější turistika, ale stojí za to! Zvládnou i 60+ a 13+! Když vyjde počasí na vrcholu... přečíst další informace

Recenzováno: 29. srpna 2020
Jaroslav V
Olomouc, Česká republika
Nádherná procházka v úžasné přírodě

Recenzováno: 27. listopadu 2019
796jitkam

Recenzováno: 27. listopadu 2019

Kratší i delší okruh nádhernou přírodou, soutěskou s mnoha vodopády a skalami. Žebříky zvládnou i lidé se strachem z výšek. Nejedná se o nijak extra náročnou turistiku. Pokud jdete jen nové a dolné diery, je to docela pohodová procházka s možností občerstvení v kolibě Podžiar. Pokud si cestu chcete protáhnout, tak pokračujte dál na Horné Diery a na jeden, či oba Rozsutce. Je to nádherná túra, ale už o něco náročnější. Na trase se nachází několik žebříků a řetězů. Na Dierach nic náročného, na samotných Rozsutcích už je to trošku gurmánský zážitek. Ale i já se svou panikou z výšek jsem to dala.

Datum zážitku: září 2019
Poděkujte uživateli 796jitkam.
Recenzováno: 1. října 2019

Nezapomenutelny zazitek,krasna priroda,jsem rada,ze jsem toto misto navstivila.Zaroven jsem prekonala sama sebe.S detmi bych asi po narocne ceste nesla.

Datum zážitku: září 2019
Poděkujte uživateli Nataša P.
Recenzováno: 28. srpna 2019 prostřednictvím mobilu

Úžasná příroda, mnoho tras - s menšími dětmi lze zvolit ty jednodušší, sportovní i rekreační vyžití. Těšíme se na příští návštěvu.

Poděkujte uživateli risicovadasa.
Recenzováno: 21. srpna 2019 prostřednictvím mobilu

Skvělá procházka. Byli jsme přes týden , takže nebylo ani moc lidí. Počasí zatahnute. S dcerou 7 let jsme měli velký okruh. Jak Dolni diery tak i horní. Je pravda že u Horních jsem se u řetězů zapotila a měla místy až strach jestli to dcera zvládne. Ale nakonec jsme zdolali krásných 15 km.

Datum zážitku: srpen 2019
1  Poděkujte uživateli siminka155.
Recenzováno: 9. srpna 2019

Krásný, ale fyzicky náročný výlet, obzvlášť když je mokro. Je třeba si vzít vhodnou obuv a vybavit se do každého počasí. Trasu zvládnou i děti.

Datum zážitku: srpen 2019
Poděkujte uživateli Lenka G.