Veľký Rozsutec
Jedno z nejkrasnejsich mist!

Recenzováno: 2. května 2018
Tereza K
Slovensko 2017

Recenzováno: 20. září 2017
martinlI464TP

Recenzováno: 2. května 2018

Narocny vyslap, urcite neni pro mensi deti nebo starsi lidi. Uzili jsme si to krasne, vyhled k nezaplaceni <3 Jedno z nejkrasnejsich mist, co jsem videla.

Datum zážitku: květen 2018
Poděkujte uživateli Tereza K.
Recenzováno: 20. září 2017

Doporučujeme překrásný přechod Velkého Rozsutce všem začínajícím i stávajícím alpinistům, trasa je velmi exponovaná, některé úseky, především sestupové, jsou náročnější, ovšem kouzlo přírody na úbočích Rozsutce nezapomenutelné.

Poděkujte uživateli martinlI464TP.
Recenzováno: 9. září 2017

byl jsem na tomto místě jíž po druhé, jedná se o celkem náročnou celodenní tůru, ale stojí to za to, rozsutec malý či velký jsou jedny z nejkrásnějších hor co jsem kdy viděl

Poděkujte uživateli martin41002.
Recenzováno: 2. srpna 2017

Cestu na Rozsutec jsem absolvoval ze směru Poledná Gruň -> Stoh -> Velký Rozsutec. Rozhodně je to nahoru zajímavější cesta než z druhé strany ze sedla Medzirozsutce. Po cestě využijte řetězi a obecně se Vám při výstupu naskýtají krásná panoramata.
Ale - připravte se na hodně lidí - možná mimo víkend to nebude tak strašné - a lidi myslete na to, že je to náročný výstup a rozhodně nepodceňujte zásobu vody v batohu. Po tom, co jsem viděl nejsem zcela přesvědčen o mentálním zdraví některých jedinců.

Datum zážitku: červenec 2017
Poděkujte uživateli David G.
Recenzováno: 29. června 2017

Velký Rozsutec patří bezpochyby k nejhezčím kopcům, na které jsme kdy vylezli. Dostat se nahoru po žebřících a řetezech bylo chvílemi obtížné, ale ten dechberoucí pohled shora za to prostě stál. Doporučujeme a rádi se zase někdy vrátíme.

Datum zážitku: červen 2017
1  Poděkujte uživateli bessinka.