Recenzováno: 15. srpna 2019

Komfort se vším všudy, krásné pokoje a příjemné wellnes za skvělou cenu.Kvalita služeb na velice dobré úrovni. Ideální pro odpočinek ve dvou. Bonusem je také skvělá kuchyně a velký výběr vín a alkoholu.

Datum pobytu: červenec 2019
Poděkujte uživateli Michaela H.
Recenzováno: 23. června 2019 prostřednictvím mobilu

S manželem jsme byli dost na rozpacích .. na recepci jsme si vyslechli, co všechno musíme ještě k ceně za ubytování zaplatit( parkování , wellnes..) mezi řečí recepčního, který se bavil s námi a zároveň asi s kamarádem , který postával opodál ..na pokoji nefungovala klimatizace, všude plno prachu..a snídaně malá hrůza ! Špinavé stoly, neuklizeno.. velmi mladý personál, který nevěděl co má dělat .. museli jsme si říkat o talíře , pečivo a dokonce i o doplnění jídla!

Poděkujte uživateli L1529CNjuliel.
Recenzováno: 8. května 2019

Příjemný hotel,který jsme hledali v noci,kdy jsme už únavou nemohli dojet na hranice a byl nám doporučen.Cena vzhledem ke službám a zařízení vynikající.Pokoje čisté,teplo,skvělá matrace.Krásně vyřešená koupelna na velmi malém prostoru.V restauraci chutná jídla, dražší vína,ale vzhledem ke 4 hvězdičkám asi adekvátní.Personál milý,jak na recepci,tak v restauraci.Ve welness na nás studená voda v bazénu.Ale to je možná jen náš pocit,jelikož navštěvujeme termály :-).Zaplatili jsme si i parkování za 100,-Kč a nelitovali.Byli jsme moc spokojeni,že jsme se tam druhou noc na přespání vrátili znovu.

Datum pobytu: květen 2019
Poděkujte uživateli pepa042018.
Recenzováno: 26. dubna 2019

Opravený hotel, parkování placené 100,-Kč na den, možnost parkovat na ulici, ale velmi omezeně.
Pokoj čistý, trezor bez poplatku, tv, minibar - chyběl barový lístek, takže nelze bar zkontrolovat, klimatizace - nefunkční ovládání, koupelna + wc prosklené - můžete z postele kontrolovat, jestli se správné doprovod sprchuje. Okno výhled na ulici, v noci ale klid.
Snídaně každý si vybere + bezlepkové pečivo.
Chyběl mi výtah na parkovišttě, musíte tahat kufr na recepci po 15ti schodech.
Hotel má i bazén, ale hosté si musí platit 200,-Kč na den.

Poděkujte uživateli 546milanp.
Recenzováno: 24. dubna 2019

Hotel jsem navštívil s přáteli před Velikonocemi.
Interiéry hotelu jsou po rekonstrukci. Pokoje jsou čisté, s kvalitní matrací, pro 2 osoby trochu těsné, ale to je dáno dispozičním řešením. Tropická sprcha a kvalitní hotelová kosmetika. Jen považuji za poněkud trapné, že body lotion je k dispozici pouze na pokojích Premium. Myslím, že 40 ml tubička s pleťovým krémem v nákupu za 6,20 Kč bez DPH by mohl být v úplně každém pokoji 4-hvězdičkového hotelu. Musel jsem si ho vyprosit o pokojské - trapas v takovém hotelu. Kvalitní příjemné wellness. V relaxační místnosti v saunové části je velmi slyšet dunění pravděpodobně ze strojovny vzduchotechniky, což je v relaxační místnosti docela podstatný nedostatek.
Nemilé překvapení u jinak výborné snídaně je nehorázně naředěný nekvalitní džus (jakože asi jablko, pomeranč). Reklamoval jsem na recepci, zde se mi omluvili. Prosím management hotelu, aby se vzpamatoval a měl u snídaní kvalitní džusy. Chybějící body lotion, naředěný nechutný džus.... takové detaily rozhodují o celkovém dojmu z celku. Rád se ubytuji znovu, už kvůli kvalitnímu spánku a wellness s bazénem a doufám, že bude body lotion i kvalitní džus. Držím palce a přeji hodně spokojených hostů.

Poděkujte uživateli TomasCernicky.