“Sli jsme na blint”
Recenze Wine Bar Chatka

Wine Bar Chatka
Recenzováno: 7. listopadu 2017 prostřednictvím mobilu

Perfektni zamestnanci, cely vecer jsme se o ne starali, byli veseli a mili :-) Vinka meli vyborna, umeli poradit.

Poděkujte uživateli TerezkaKRD.

Recenzováno: 3. října 2017

Skvělé, skvělé a skvělé, nebylo co vytknout. Zahrádka je oáza pohody a klidu..... Obsluha příjemná a vstřícná.

Poděkujte uživateli senkyrpetr.
Recenzováno: 1. října 2017 prostřednictvím mobilu

Velice příjemná vinárna v centru Znojma. Útulné prostředí, perfektní výběr místních vín a milá obsluha.

Poděkujte uživateli Petr K.
Recenzováno: 23. září 2017 prostřednictvím mobilu

Do Chatky jsme nezašli náhodou i když jsme ve Znojmě byli poprvé. Podle recenzí jsme si vybrali Chatku kvůli skvělé nabídce lokálních vín i kvůli tomu, že jsme byli zvědaví na interiér. Ten vytvořilo místní architektonické studio ORA. Uvnitř renesančního domu je elegantní a minimalistický interiér ze dřeva a tmavého kovu. Sedět se dá uvnitř nebo na velké zahrádce. Someliérka nám doporučila začít u suchého Rýnskéhi Ryzlinku z vinařství Lahofer, pak jsme pokračovali Sauvignonem z vinařství Špalek a skončili jsme s Pinot Gris. K vínu jsme uzobávali sýry, které byly také výborné. Takže pro nás výborné přivítání ve Znojmě.

Poděkujte uživateli Steepunka.
Recenzováno: 3. září 2017 prostřednictvím mobilu

Skvělá vina, včetně červených. Výborná obsluha, dobroty k vinu a venkovní posezení. Doporučuji navštívit.

Poděkujte uživateli Petr V.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Wine Bar Chatka, si také prohlíželi

Znojmo, Jihomoravský kraj

Už jste navštívili Wine Bar Chatka? Sdílejte své zkušenosti!