“Krásná atmosféra, moderní vzhled a příjemný personál”

Risto Pub – Tusto Znojmo
Recenzováno: 28. července 2018 prostřednictvím mobilu

Byl jsem s přítelkyní na večeře.
Velmi příjemná obsluha. Nabídka jídla také zajímavá a kvalita připravovaného jídla super. Maji také dobré točené pivo z tanku. Byli jsme zrovna, když bylo MS ve fotbale, takže bylo na tuto příležitost i speciální menu. Také musím říci, že jsem byl nadšený ze záchodu a čistoty . Podnik super na oslavy, setkaní atd. Doporučuji.

1  Poděkujte uživateli 9012karlos.

Recenzováno: 27. července 2018 prostřednictvím mobilu

Tuto restauraci jsme navstivily s kamaradkou v case obeda a ochutnaly jejich menu.Bylo to opravdu vynikajici.Chutove stejne skvele jako vizuelne.Je zde velka zahradka.Obsluha skvele funguje.

Poděkujte uživateli Martina J.
Recenzováno: 22. července 2018 prostřednictvím mobilu

Vynikající jídlo, moc jsme si pochutnali, rychlá obsluha, prostě skvělá volba při procházkách po Znojmě

Poděkujte uživateli alexova80.
Recenzováno: 17. července 2018 prostřednictvím mobilu

Behem vyletu ve Znojmě jsme na tuto restauraci nahodne narazili,kdyz jsme se chteli naobedvat a byla to trefa do černého. Prijemne a čisté prostředí, profesionální obsluha, jidelni listek s beznymi i nevšedními pokrmy mezinarodni kuchyně. Rizoto s lososem bylo vynikající. Tiramisu se jen rozplyvalo. Porce štědré. Ceny ucházející. Byla moznost posezeni i na zahradce ve vnitřním dvoře. Určitě stojí za návštěvu!

Poděkujte uživateli Lenka K.
Recenzováno: 11. července 2018 prostřednictvím mobilu

Jezdíme do Znojma cca 4x ročně a nikdy nás nezklamalo TUSTO. Vždy profesionální obsluha a velmi dobré jídlo.

Poděkujte uživateli S5897HNlifegg.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Risto Pub – Tusto Znojmo, si také prohlíželi

Znojmo, Jihomoravský kraj

Už jste navštívili Risto Pub – Tusto Znojmo? Sdílejte své zkušenosti!