“Dobré jídlo ”

Risto Pub – Tusto Znojmo
Recenzováno: 1. září 2018 prostřednictvím mobilu

Hezký interiér, ale my jsme si sedli na zahrádku. Jídlo dobré, obsluha milá. Liškove rizoto s veprovou panenkou super. Velka porce

Poděkujte uživateli Eliturks.

Recenzováno: 27. srpna 2018

Restaurace vypadá zajímavě a luxusně. Pivo mají velmi dobré, jídlo je dobré, velké porce. Domácí bulka na cheeseburgeru trochu tužší, ale zajímavou chuť vytvářela karamelizovaná cibulka.

Poděkujte uživateli Trek239668.
Recenzováno: 24. srpna 2018

- rychlá a příjemná obsluha
- rychlá příprava jídel + velmi kvalitní jídla
- příjemné prostředí
- výborná zorganizovanost celé restaurace
- pokrokové záchody :)
- opakovaně celková spokojenost

Poděkujte uživateli 230tomasn.
Recenzováno: 30. července 2018 prostřednictvím mobilu

Super obsluha rychlá, milá. Jídlo vynikající, výborné pivo. Nabídka rumů a vín od místních vinařství

Poděkujte uživateli Milan B.
Recenzováno: 28. července 2018 prostřednictvím mobilu

Byl jsem s přítelkyní na večeře.
Velmi příjemná obsluha. Nabídka jídla také zajímavá a kvalita připravovaného jídla super. Maji také dobré točené pivo z tanku. Byli jsme zrovna, když bylo MS ve fotbale, takže bylo na tuto příležitost i speciální menu. Také musím říci, že jsem byl nadšený ze záchodu a čistoty . Podnik super na oslavy, setkaní atd. Doporučuji.

1  Poděkujte uživateli 9012karlos.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Risto Pub – Tusto Znojmo, si také prohlíželi

Znojmo, Jihomoravský kraj

Už jste navštívili Risto Pub – Tusto Znojmo? Sdílejte své zkušenosti!