“Překvapující”
Recenze Kapucino

Kapucino
Recenzováno: 15. července 2018

Pěkné, moderní, velké prostředí, dvě zahrádky, rychlé, cenově v pohodě, velký výběr, velmi mile nás restaurace překvapila

Poděkujte uživateli andreabartelova.

Recenzováno: 15. června 2018 prostřednictvím mobilu

Výborné jídlo výborná obsluha můžeme všem jen doporučit vždy se rád vrátím, nic lepšího ve Znojmě asi nenajdete

Poděkujte uživateli Ivan B.
Recenzováno: 7. února 2018 prostřednictvím mobilu

V restauraci jsme byli v 8 lidech. Objednali jsme si gulášovou polévku , lososa, lasagne, hermelín v bramboráku, svíčkovou, pizza kapsu a burger. Vše naprosto vynikající, personál příjemný a krásné prostředí. Rozhodně doporučuji.

Poděkujte uživateli Tomáš T.
Recenzováno: 21. listopadu 2017 prostřednictvím mobilu

Vřele doporučuji, byli jsme na obědě s přáteli, vše v naprostém pořádku, chutné, velmi milá obsluha..!!

Poděkujte uživateli lucie n.
Recenzováno: 6. listopadu 2017

Naše navšteva této restaurace po vymněně majitelu nás trochu zklamala, krasné utulné místo se nám změnilo v něco neosobního a tim se naprosto změnila i atmosfera teto jinak krasné restaurace .Ale prejděme k jidlu objednali jsme si pizzu a ja si dala kureci maso se zeleninou ,oboje jídlo nebylo špatné až na to,že jsem k masu dostala hromadu brambor a sem tam papriku ,to kdybych chtela brambory tak si je objednam ,ale chut masa byla skvěla na kuřecí maso opravdu velmi chutně připravené a ted přejdeme na pizzu opravdu slova chvály na použité suroviny opravdu skvělá až na nedosolené těsto ,ale to se muže stát ale na Znojmo trochu předrazena pizza jelikož jezdime často do zahraničí a jime tam tak na malé město jsou to ceny nad pruměrné .Celkovy dojem byl dobry ,.

Poděkujte uživateli Simona S.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Kapucino, si také prohlíželi

Znojmo, Jihomoravský kraj

Už jste navštívili Kapucino? Sdílejte své zkušenosti!