Recenzováno: 25. května 2019 prostřednictvím mobilu

Vse dulezite je v ostatnich recenzich napsano, vysoka kvalita ubytovani (prostorne pokoje, moderni, kvalitni nabytek, exkluzivnich postele a matrace, kazdodenni uklid, atd). Vynikajici kuchyne (bohate snidane, 3 chodova vecere), ochotny majitel radi s vylety apod.
Cely areal a sluzby jsou do detailu vyladene pro hosty, kteri vyhledavaji moderni gastronomii (vc vybraneho piva i vina), premiove ubytovani a misto pripravene pro navstevu s malymi detmi.
Rozhodne doporucujeme.

Datum pobytu: květen 2019
Poděkujte uživateli X8812PSmartinv.
Recenzováno: 12. května 2019 prostřednictvím mobilu

Penzion je krasne udelany, ma krasnou zahradu, kde se da odpocivat. Pokoje jsou pekne, dobre zarizene a na postelich se dobre spi. Vyhodou je uzamykatelna kolarna. Vecere byly vyborne, vzdy vyborne pripravene a sladene, proto k snidani prekvapil sunkovy salam a jogurt z kelimku, to je nedotazene vzhledem k povidani na webovych strankach penzionu o spolupraci s lokalnimi dodavateli. Pri placeni jsem byla nemile prekvapena, ze za polopenzi se plati jeste zvlast, to by melo byt lepe zdurazneno pri rezervaci. Pobyt jsme si uzili.

Datum pobytu: květen 2019
Poděkujte uživateli Petra K.
Recenzováno: 22. října 2018

Co se týká hodnocení návštěvníků, jsem poměrně obezřetný. Tudíž se mi těm super recenzím, které má Penzion U Hrádku na netu, dvakrát nechtělo věřit. Až samotný pobyt mě vyvedl z omylu - prožili jsme tu nádherný týden!
Celý areál je tvořen třemi samostatnými budovami a je udržovaný s neobyčejnou péčí - jak zahrada, tak restaurace, či samotné pokoje. Všude je vidět, že majitelé svou práci milují...
I když je penzion označený jako vhodný pro rodiny s malými dětmi (z čehož jsem měl trochu obavy), všude panoval báječný klid. Děti mají prostě v té obrovské zahradě u penzionu dostatek prostoru na hraní, takže když ostatní návštěvníci nechtějí, tak o malých svištích nemusí vůbec vědět...
Oba majitelé jsou velmi milí a vstřícný lidé, kteří jsou vždy připraveni hostům poradit ať s trasou výletu, nebo večer s výběrem vína k příjemnému posezení.
Samostatnou kapitolou je tu stravování. Snídaňový bufet vždy bohatě zásobený, takže nebylo potřeba na snídani spěchat z obavy, že by se na nás třeba nedostalo (což už jsme v několika jiných penzionech zažili). Na pokojích jsou skvěle zásobené minibary - navíc za hodně příjemné ceny. A večeře? Takové dobroty jsme snad ještě nejedli! Za celý týden jsme tu nenarazili na jediné jídlo, které by nám nechutnalo. A i když se to po přečtení jídelního lístku může zdát, opravdu se nejedná jen o jakousi "kostku ve skluzu" - naopak, porce byly veliké a vždy jsme od stolu odcházeli příjemně najedení. Tady patří veliké díky paní majitelce, která je tvůrkyní celého jídelního lístku!
Takže pokud to celé shrnu - byl to nezapomenutelný klidný týden ve velmi příjemném penzionu v krásné krajině Podyjí. Manželům Řehořovým i ostatním zaměstnancům penzionu ještě jednou děkujeme za neobyčejnou péči a určitě se sem vrátíme! Děkujeme!

Datum pobytu: červenec 2018
2  Poděkujte uživateli _jelen_rada.
Recenzováno: 18. října 2017

Tip na tento penzion jsem dostala na stránkách pro maminky, kde jsem hledala doporučení na cestování a především ubytování s miminkem po ČR. Penzion je opravdu nádherně zařízený, i přesto majitelé teď plánují rekonstrukci. Majitelé byli velice příjemní, poradili nám, kam se v okolí vydat s kočárkem - což mají i skvěle popsané na svých internetových stránkách. Byli jsme tu s 3-měsíčním miminkem a rozhodně se sem plánujeme vrátit znovu. Večeře výborná, jen snídaně byla trochu slabší. Pokoje čisté a krásně zařízené, cítili jsme se tam velice dobře. Děkujeme!

Datum pobytu: říjen 2017
1  Poděkujte uživateli elhruska.
Recenzováno: 6. října 2016

Penzion ve vesničce Lukov s vysokou kvalitou služeb. V dané oblasti jeden z mála, který poskytuje jak kvalitní snídaně, tak slušné večeře (super polévky, hlavní chod, dezert). Majitel je znalec vín a dokáže klientům nabídnout to, co jim sedne. V nabídce vína vinařství např. ŠPALEK nebo NÁPRAVA atd. (ale i od sousedů z Rakouska).
Velmi pěkně a stylově udržovaná zahrada, hrací prvky pro děti (vč. pískoviště). V létě oceníte terasu a lehátka. Solidní minibar na pokoji za rozumné ceny. Na pokoji pěkná TV, široké spektrum programů. Možnost si individuálně přitopit. Teplá voda a úklid - bez problémů. Majitel velmi vstřícný - empatický. Ideální na týden. Některým škarohlídům doporučuji, pokud chtějí mít klid od dětí v jídelně, tak doporučuji informovat se na děti předem, neboť je penzion "child friendly". Doporučuji rodinám s dětmi (dětských židliček dost :-)

Datum pobytu: září 2016
1  Poděkujte uživateli liborj72.