“Vecere před svatbou”

Kuchyně: Italská
Možnosti stravování: Rezervace
Možnosti stravování: Rezervace
Recenzováno: 31. července 2018

Navštívili jsme Znojmo den před svatbou dcery. Chtěli jsme si dat ještě dobrou večeři a
společně s části rodiny se připravit na den D.

Poděkujte uživateli Helena E.

Recenzováno: 30. července 2018 prostřednictvím mobilu

Moc pěkné prostředí v centru Znojma, útulná zahrádka ve dvoře. Obsluha byla super, příjemná a profesionální. Potěšila mě zajímavá nabídka salátů a jídel. ️

Poděkujte uživateli Jana K.
Recenzováno: 27. července 2018 prostřednictvím mobilu

Jidlo bylo vynikajici.Prisly jsme s kamaradkou relativne brzo v 18:30 a restaurace byla prazdna.Po 19 hodine zacali prichazet dalsi zakaznici.Obsluha byla rychla a pozorna.Restaurace je temer v centru,ale schovana mezi domy a je tam tedy klid.

Poděkujte uživateli Martina J.
Recenzováno: 22. července 2018 prostřednictvím mobilu

Dostali jsme na tuto restauraci tip při degustaci vín na místní městské vinici. Objednali jsme si dvoje těstoviny - Špagety s cherry rajčaty, pancettou, ricottou a rukolou a Tagliatelle s praženou pancettou, cuketou, ricottou a chili. Nemáme slov. Děláme si domácí těstoviny, ale toto bylo něco tak úžasného, že to do nás vjelo raz dva (upozorňuji, že hladoví jsme nebyli :-)) a chtěli jsme přidat. Ceny odpovídají kvalitě jídla. Určitě se rádi vrátíme.

Poděkujte uživateli Lucie H.
Recenzováno: 11. července 2018

Hledali jsme při první navštěvě Znojma příjemnou reatauraci a našli jsme díky vám...jako celkově jsme byli spokojení..místo klidné a příjemná atmosfera..personál na úrovni a přátelský i k hostům s dítětem...nabídli nam dětskou židli, ktera přisla vhod i přibor a taliřek pro ditě..bylo to pozorné..jidlo a ceny spíš průměr, ale pochutnali jsme si a za obed s jednim napojem a jednou polevkou jsme odešli o 600chudší..v době oběda se diky polednimu menu dá najist levněji ale tady to nebylo přeplněné.

Poděkujte uživateli Veronika V.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo La Casa Navarra, si také prohlíželi

Znojmo, Jihomoravský kraj

Už jste navštívili La Casa Navarra? Sdílejte své zkušenosti!