“Jídlo nevýrazné, bez chuti.”
Recenze La Casa Navarra

La Casa Navarra
Kuchyně: Italská
Možnosti stravování: Rezervace
Možnosti stravování: Rezervace
Recenzováno: 11. října 2020 prostřednictvím mobilu

Jídlo nevýrazné, bez chuti. Porce dostatečná. Nelze platit kartou. Nikde nemají žádné upozornění....

Poděkujte uživateli martinpos94.

Recenzováno: 28. září 2020 prostřednictvím mobilu

Pp dvou letech jsme se vrátili do této restaurace a kvalita jídla je stále výborná. Objednané těstoviny byly ale trošku sušší a musela jsem si je přisolovat. Obsluha byla velmi milá.

Datum návštěvy: září 2020
Poděkujte uživateli dasaslov.
Recenzováno: 11. září 2020 prostřednictvím mobilu

Úžasne lehké saláty , skvělá obsluha. Příjemná cena a rychlý servis. Kdyz na oběd jedine tady. Venkovní terasa je utulna a ve dvorku

Datum návštěvy: září 2020
Poděkujte uživateli mirdas1979.
Recenzováno: 27. srpna 2020

Tuto restauraci jsme objevili v uličce v centru. Mají uvnitř hezké venkovní příjemné posezení. Moc jsme si pochutnali na skvělé domácí italské kuchyni. Doporučujeme!

Datum návštěvy: srpen 2020
Poděkujte uživateli NoraDenkova.
Recenzováno: 27. srpna 2020

Vše bylo výborné. Jídlo přinesli rychle. Vše čerstvé a chutné. Dali jsme si domácí těstoviny a noky. Určitě doporučujeme.

Datum návštěvy: srpen 2020
Poděkujte uživateli ahojnacestach.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo La Casa Navarra, si také prohlíželi

Znojmo, Jihomoravský kraj

Už jste navštívili La Casa Navarra? Sdílejte své zkušenosti!