“Oběd s rodinou”
Recenze Hotel LAHOFER

Hotel LAHOFER
Recenzováno: 1. července 2018 prostřednictvím mobilu

Hotel je situován, v klidné části města kousek od historického centra města. Hotel má své vlastní hlídané parkoviště. Na oběd jsme přišli něco málo po 14:00hod, v hlavní části restaurace se konala nejaka oslava narozenin, proto jsme si vybrali místo na zahrádce která je ve dvoře hotelu.Restaurace je krásné a moderne zařízena a velice čistá, je zde skvělá rodinná atmosféra.Obsluha u nás byla hned chvíli poté co jsme se usadili. Obsluha byla velice příjemná a milá. Na jídlo jsem si objednal Consomé z hovězí hrudi s telecim játrovým knedlíčkem, polévka byla podle mého názoru byla přinese po delší době než je obvyklé, consomé podle mého názoru nevýrazné, od consomé čekám silnější chuť. Jako hlavní jídlo jsem si objednal Smaženou vepřovou panenku v parmezánovo-tymiánové krustě jako přílohu jsem si objednal šťouchané brambory s cibulkou, jidlo bylo vynikající nemám žádné námitky. Jako dezert jsem si objednal pistáciové creme brulée, nebylo špatné, ale chuť pistácií byla nevýrazná. Servis na kávu byl velice moderní a praktický. Za malé chybky strhávam jednu hvězdičku, ale doporučuji návštěvu téhle restaurace. Podle mého názoru jedna z nejlepších restauraci ve Znojmě.

Poděkujte uživateli Jakub V.

Recenzováno: 21. dubna 2018 prostřednictvím mobilu

Zamluvili jsme si večeři pro 15 lidí po dlouhé cestě a měli jsme chuť si posedět. Podmínka restaurace byla, že si musíme vybrat jídla dopredu (dali nám vybrat ze 3 jídel). Obsluha vázla a v 1/2 desáté nás začala upozorňovat že v 10 hod. zavírají. Byl problém i káva hned po jídle.
V 10 hod. nás přestali obsluhovat i když by jsme rádi poseděli a udělali další nemalou útratu.
Nakonec nás nevybiravým způsobem donutili odejít.
Na hogo foto restauraci neprofesionální obsluha.
Aby jsem jenom nehanili, jidlo bylo výborné.

Poděkujte uživateli Tomáš P.
Recenzováno: 2. února 2018

V hotelu jsem byl po dlouhé době se svými čínskými hosty. lahofer je totiž jedna z mála restaurací ve Znojmě, kde se dá dobře skloubit kvalitní kuchyně s dobrými víny. A byl jsem velmi mile překvapen, že se zlepšila kvalita kuchyně i servis. A vína jsou super pořád :-)

2  Poděkujte uživateli Roman K.
Recenzováno: 2. prosince 2017 prostřednictvím mobilu

Vynikající jídlo i obsluha. Bez sebemenší výčitky :-). Horší dostupnost autem. Losos a panenka s pyré bez chyby.

Poděkujte uživateli Michal K.
Recenzováno: 8. listopadu 2017 prostřednictvím mobilu

Dobrý podvečer, musím velice pochválit obsluhu i pana kuchaře/kuchařku. Jídlo i obsluha perfektní, ceny přiměřené, prostředí pohodové a přátelské. Mohu jen a jen doporučit (byli jsme celkem tři a přátelé se mnou beze zbytku souhlasí).

Poděkujte uživateli Tomáš D.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Hotel LAHOFER, si také prohlíželi

Znojmo, Jihomoravský kraj

Už jste navštívili Hotel LAHOFER? Sdílejte své zkušenosti!