“Pivnice jak má být”

Pivnice U Šneka
Recenzováno: 28. června 2018

Krásná pivnice v rohu náměstí, široká nabídka piv z různých pivovarů, jak spodně tak svrchně kvašených. Obsluha vám o každém z nich dokáže mnohé říct, případně vám poradit pokud se v nabídce ztratíte.

Poděkujte uživateli Tomas M.

Recenzováno: 8. května 2018 prostřednictvím mobilu

Krásná pivnice a příjemné prostředí přímo v centru města. Mají skvělý výběr pivních speciálů, v jejich nabídce si určitě každý správný pivař najde to svoje a k dobrému pivečku si můžete dát také nějaké občerstvení jako např. utopence, parenicu se slaninou, rybí očko. Myslím že jídla jsou správně vybrané k druhu podniku. Pro milovníky piva určitě doporučuji navštívit.

Poděkujte uživateli Jakub V.
Recenzováno: 7. listopadu 2017

Doporučuji k ochutnávce malých piivovarů, mnoho naražených druhů piva, s výkladem obsluhy a jejich znalostí...SUPER a vřele doporučuji!!

Poděkujte uživateli petrlehky.
Recenzováno: 23. září 2017

Milá, příjemná a ochotná obsluha, spousta druhů piv i mimo vlastní provenienci, hodně místa k sezení, možnost zakoupení piva v PET.

Poděkujte uživateli Pavel P.
Recenzováno: 18. srpna 2017

Pivnice U Šneka (je to i malý pivovar) je v centru Znojma a její prostředí je velmi hezké a útulné. Mají zde 12 píp, takže mimo točenou limonádu je možno ochutnat mnoho různých (a dle naší zkušenosti velmi dobrých) piv z různých pivovarů. Nabízí tady také neobvykle velké množství druhů rumů. A v nabídce je i několik jídel zejména vhodných k pivu. Sympatická a rychlá obsluha. Nevýhodou je absence venkovního posezení.

Poděkujte uživateli Vladimír B.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Pivnice U Šneka, si také prohlíželi

Znojmo, Jihomoravský kraj

Už jste navštívili Pivnice U Šneka? Sdílejte své zkušenosti!