“Burger”

Orange Route, Koji
Recenzováno: 30. prosince 2019 prostřednictvím mobilu

Jako předkrm chipsy se sýrovou omáčkou,sýrová omáčka v podobě rozpuštěné kostičky chedaru...nic moc.Burger byl pro oba velice chutny,takze burger chválím,ale příloha chipsy..?To neni dobrá kombinace...Takže za nás průměr.

Datum návštěvy: prosinec 2019
Poděkujte uživateli Siki100.

Recenzováno: 6. září 2019

Dali jsme si burgera se slaninou a cibulovými kroužky. Maso výborné.celkově byl hamburger dobrý. Místo hranolek byli bramborové chipsy což nás mile překvapilo. Salát coleslaw je v pidimističce jen jako doplněk a normální vidličkou se špatně jí,ale není to úplně na závadu. Prostředí docela hezké. Myslím že se dá nazvat takovým bistrem na úrovni.

Poděkujte uživateli Barrunnka.
Recenzováno: 18. srpna 2019

Restauraci jsme navštívili s rodinou na oběd o víkendu a již v době našeho příjezdu zde bylo poměrně dost lidí. Obsluha přišla během chvilky, objednali jsme si pití, které do 5 minut donesla servírka a po objednání hlavního jídla jsme čekali dalších cca 30 minut, než nám jej dodali, ale s ohledem na hromadu dalších hostů to ve finále nebyl špatný čas. Co se týče jídla, tak toto bylo opravdu dobré a neměli jsme s ním problém. Prostředí taky fajn, kdy nás potěšil jak venkovní, tak vnitřních dětský koutek. Jediná výtka by tak mohla směřovat k ceně, kdy 200 Kč za hamburger jen s chipsy a zelím bez hranolek je opravdu docela dost, i když byl burger dobrý. Návštěva byla tedy fajn, ale nemohu říci, že bych se sem musel pravidelně vracet, jakmile do Jižních Čech vyrazím, to teda ne, ale z okolních restaurací to bude asi TOP.

Poděkujte uživateli petrvolf.
Recenzováno: 29. července 2019

Krásná restaurace na okraji Protivína s výbornými burgery a příjemnou obsluhou. Určitě doporučuji

Datum návštěvy: červenec 2019
Poděkujte uživateli Karolína K.
Recenzováno: 18. července 2019 prostřednictvím mobilu

Obsluha byla velmi pozorná a příjemná. Prostředí velmi hezké. Jídlo bylo vynikající. Všichni si na jídle pochutnali.

Poděkujte uživateli GoofyCZ.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Orange Route, Koji, si také prohlíželi

Vodňany, Jihočeský kraj

Klatovy, Plzeňský kraj
Vodňany, Jihočeský kraj

Už jste navštívili Orange Route, Koji? Sdílejte své zkušenosti!