Krásné!

Recenzováno: 19. května 2019
Radim M
Brno, Jihomoravsky Kraj, Czech Republic

Recenzováno: před 1 týdnem

Nemůžu vynachválit. Byl jsem nadšený. Jeden z mých nejlepších zážitků. Dráhy nádherné. Kulisy taky tak. I hudební. Absolutně doporučuji! Cesta kolem světa a nevím kterou část bych vyhodnotil jako nejhezčí. Velmi děkuji!

Datum zážitku: červen 2019
1  Poděkujte uživateli Mydlivoj.
Recenzováno: 23. května 2019

Jedná se o projekt skutečných nadšenců, na malé rozloze se toho nachází opravdu spoustu. Výběhy a klece se zvířaty, mini-golfové dráhy, všude bohatě dekorované tématicky podle kontinentů. V případě pěkného počasí si to zde umím představit jako ideální zábavu pro rodiny s dětmi, nebo návštěvníky, kteří chtějí zkombinovat hraní mini-golfu s pozorováním fauny. My jsme vyrazili výhradně za zvířaty, a i když jsme se u zvířat zastavovali a pozorovali jsme je, park jsme prošli do hodiny.

Datum zážitku: květen 2019
Poděkujte uživateli IrenHa.
Recenzováno: 19. května 2019

Surikaty, klokan, pelikáni, opice, lvi a leopardi, ... Dokonalé odpoledne při mini-golfu a pozorování zvířat. Doporučuji navštěvovat v méně exponovaných časech. V sobotu odpoledne je plno :)

Datum zážitku: květen 2019
Poděkujte uživateli Radim M.
Recenzováno: 23. března 2019 prostřednictvím mobilu

Spojeni minigolfu se zoo se povedlo. Vybehy jsou hezke a na zvirata je dobre videt. Urcite se sem vyplati zajet.

Datum zážitku: březen 2019
Poděkujte uživateli pajsoncz.
Recenzováno: 3. března 2019

Sice je začátek března, ale i tak nás překvapili ve výběhu lvi a tygři. V klecích spousta papoušků a 2 klokani. Naprostá spokojenost, tolik jsem ani nečekal, navíc vedle perfektní oběd, takže pro rodinu s kočárkem a dítětem moc hezký výlet i za březnového počasí.

Datum zážitku: březen 2019
Poděkujte uživateli QProchy.